یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۵:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۰۵ - اذان مغرب:۱۷:۴۶:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ساعت ۱۳:۳۴
خطیب نماز جمعه شهرستان راز و جرگلان:

غفلت از دستاوردها و آرمان های نظام، تهدیدی برای انقلاب است/ هدف نماینده باید خدمت به مردم و نظام باشد

امام جمعه راز و جرگلان غفلت از دستاوردها و آرمان های انقلاب را خطراتی خواند که انقلاب را تهدید می کند و گفت: مردم به این دو ویژگی اعتقاد و ایمان دارند به همین دلیل انقلاب اسلامی در چهل و یکمین سالگرد پیروزیش هم چنان پابرچا و مقتدر است.
غفلت از دستاوردها و آرمان های نظام، تهدیدی برای انقلاب است/ هدف نماینده باید خدمت به مردم و نظام باشد,

به گزارش عصراترک از شهرستان راز و جرگلان، حجت الاسلام نادعلی زاده، خطیب نماز جمعه این هفته شهرستان راز و جرگلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی انقلابی منحصر به فرد است، گفت: انقلاب اسلامی در پیدایش، تداوم ، ایستادگی و مبارزه با دشمنان در جهان بی نظیر است.


وی تصریح کرد: یکی از ویژگی های مبارزه با دشمنان، اسلام محوری است که بنیانگذار آن امام خمینی (ره)است.

 

امام جمعه شهر راز دومین ویژگی برجسته انقلاب را جمهوریت دانست و اظهار کرد: بدون رای مردم خیمه حکومت اسلامی برپا نمی شود و راز پیروزی انقلاب در برابر جریان های سکولار و استبدادی، جمهوریت و مردمی بودن انقلاب است.


وی غفلت از دستاوردها و آرمان های انقلاب را خطراتی خواند که انقلاب را تهدید می کند.

 

حجت الاسلام نادعلی زاده با بیان اینکه توجه به ویژگی های انقلاب، مشکلات اقتصادی و اجتماعی را برطرف خواهد کرد، گفت: مردم به این دو ویژگی اعتقاد و ایمان دارند به همین دلیل انقلاب اسلامی در چهل و یکمین سالگرد پیروزیش هم چنان پابرچا و مقتدر است.

 

امام جمعه شهرستان راز و جرگلان با اشاره به اخلاق در انتخابات توسط  سه رکن عوامل اجرایی، نامزدهای انتخاباتی و مردم، خاطر نشان کرد: هدف نماینده باید خدمت به مردم و نظام باشد و چشم داشتی نسبت به منافع شخصی و گرایش به اشرافی گری و تجمل گرایی، خضوع و خشوع در مقابل کشورها و مواضع استکباری نداشته باشد.

 

وی با اشاره به حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح توسط مردم گفت: برای آبادانی کشور، نمایندگانی را انتخاب کنید که گام دوم انقلاب را در چله دوم انقلاب به نحو احسنت اجرایی کنند.

 

انتهای پیام/ فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک