سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ساعت ۱۳:۱۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

بیانیه گام دوم انقلاب را در حاشیه رها نکنید/ فضاسازی های مناسبتی در شهر ضعیف است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب را در حاشیه رها نکنید، گفت: این بیانیه مکمل قانون اساسی و جهت دهنده حرکت انقلاب است بنابراین دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش دیدگاه های کوتاهی را از این بیانیه استخراج و منتشر کنند.
بیانیه گام دوم انقلاب را در حاشیه رها نکنید/ فضاسازی های مناسبتی در شهر ضعیف است,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: در چله دوم انقلاب با پشتوانه خون پاک شهید سلیمانی و تجربه ی چهل ساله، انقلاب شتاب بیشتری خواهد گرفت که باعث زنده تر و برجسته تر شدن پیام انقلاب می شود.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن، یوم اللهی در کشور ایران است و در حقیقت جان تازه ای به انقلاب می دهد، گفت: در 22 بهمن امسال که همزمان با اربعین شهادت سردار سلیمانی است، باید شعارها کوبنده تر باشد تا استکبار جهانی احساس نکند که انقلاب ایران وابسته به شخص و اشخاص است بلکه بداند این انقلاب متکی به اهداف و آرمان های نظام است.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی، مکتبی را با محور اخلاص و مقاومت تاسیس کرد، خاطر نشان کرد:  جبهه مقاومت یادگار مشخص شهید سلیمانی است که از مرزها عبور کرده و دلهایی زیادی را به سمت خودش جذب کرده، که باید آن را گرامی داریم و راهش را ادامه دهیم.

امام جمعه شهرستان بجنورد یادآور شد: با رحلت امام (ره) بعد از گذشت چهل سال همچنان مکتبش زنده و ادامه دارد، سردار سلیمانی نیز فردی بسیار متعالی بود که بعد از شهادتش مکتب مقاومت را به یادگار گذاشت.

وی با اشاره به اینکه نگاه شهید سلیمانی به ولایت، مظلوم نوازی و ظالم ستیزی بود، گفت: باید شاخصه های شخصیت حاج قاسم برای نسل جوان مطرح شود، تا راهش ادامه پیداکند.

حجت الاسلام یعقوبی بیان داشت: به هر میزانی در زمینه شهید سلیمانی در این مقطع از تاریخ سرمایه گذاری شود، باز هم حقش را ادا نکرده ایم ولی می توانیم راهش را زنده نگه داریم.

وی ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب  با پشتیبانی خون شهید قاسم سلیمانی به نمایش گذاشته شود و این بیانیه به عنوان دستورالعمل چله دوم انقلاب در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب را در حاشیه رها نکنید، گفت: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب را در حاشیه رها نکنید، گفت: این بیانیه مکمل قانون اساسی و جهت دهنده حرکت انقلاب است بنابراین دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش دیدگاه های کوتاهی را از این بیانیه استخراج و منتشر کنند.

وی فضاسازی در سطح شهر را مهم خواند و گفت: فضاسازی حقیقت را روشن می کند، متاسفانه در شهر فضاسازی ضعیف است، از بازاریان گلایه دارم، در این ایام تصاویری از امام یا رهبری و پرچم ایران در مغازه دیده نشد و این نشان از غافل شدن یا عدم توجه بازاریان دارد.

حجت الاسلام یعقوبی بیان داشت: فضاسازی شهری را جدی بگیرید، تا مباحث روز جلوی دید همگان قرار بگیرد.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک