سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ساعت ۱۳:۲۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۹۰ نقطه استان خراسان شمالی برگزار می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در بیش از 90نقطه استان خبرداد وگفت: امسال باتوجه به همزمانی این روز با اربعین شهید سلیمانی پیش بینی می شود مردم حضور چشمگیری داشته باشند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن در 90 نقطه استان خراسان شمالی برگزار می شود,

حجت الاسلام محمد علی سالاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک به حضور بیش از 60 درصدی مردم بجنورد طی سال گذشته در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و اظهار کرد: بیش از یکصد و 10 هزار نفر از مردم مرکز استان در 22 بهمن 97 حضور پیدا کردند که امسال باتوجه به همزمانی 22 بهمن با اربعین شهید سلیمانی  پیش بینی می شود مردم حضور چشمگیری در مقایسه با سال های گذشته داشته باشند.

وی از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در مناطق روستایی و عشایری استان  خبرداد و گفت : در همه مراکز بخش ها، شهرها، دهستان ها و برخی روستاهای بزرگ این راهپیمایی را خواهیم داشت.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی  با اعلام این که مراسم راهپیمایی 22 بهمن  راس ساعت 9 صبح در مرکزاستان برگزار می شود، گفت: برگزاری تریبون آزاد، اجرای گروه سرود، ایستگاه نقاشی، ایستگاه سلامت از جمله برنامه های تدارک دیده شده در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن است.

این مقام مسئول بیان داشت: این مراسم درمرکز استان با تجمع مردم از ساعت 9 صبح در محل میدان شهید آغاز و راس ساعت 9:30 به سمت میدان بازرگانی و بلوار مصلی راهپیمایی انجام می شود و در پایان مسیر راهپیمایی نیز از سخنرانی حجت الاسلام ادیانی، رئیس عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی  کشور بهره مند خواهیم شد.

وی گفت: همچنین  در مقابل مصلی امام خمینی (ره)  با اجرای گروه سرود 1357 نفری دانش آموزی برگزار می شود.حجت الاسلام سالاری یادآور شد: ویژه برنامه های 22 بهمن از عصر امروز ساعت 16 تا قبل از اذان مغرب و عشا و از ساعت 19 و 30 دقیقه الی 21 در محل میدان شهید بجنورد اجرایی می شود، همچنین راس ساعت 21 بانگ تکبیر برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک