سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۲:۱۴
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور:

انقلاب اسلامی ایران "نه بزرگ" به استبداد شاهنشاهی بود

مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور با تاکید بر این نکته که انقلاب اسلامی نه بزرگ به استبداد و نظام شاهنشاهی بود، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی نقطه شروع اضمحلال تمدن غرب شد.
انقلاب اسلامی ایران

به گزارش خبرنگار عصر اترک، حجت الاسلام ادیانی، مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور امروز صبح در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن ماه در شهر بجنورد اظهار کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی بوجود آمد که دو هزار و 500 سال نظام شاهنشاهی بر کشور ایران حکومت کرده بود.

حجت الاسلام ادیانی تصریح کرد: در نظام شاهنشاهی استقلال، آزادی و ارزش های معنوی از ملت ایران گرفته شده بود و مردم حق اظهار نظر را نداشتند.

وی در ادامه با تاکید بر این نکته که در سلطه نظام شاهنشاهی، ارزش های اسلامی مملکت به یغما رفته بود، عنوان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی خط پایانی بر نظام شاهنشاهی کشیده شد.

وی همچنین گفت: پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز تحول بزرگی بر منطقه شد که امروز نیز شاهد نتایج این انقلاب در سراسر منطقه خاورمیانه هستیم.

در عین حال، مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور در ادامه با انتقاد از عده ای از مردم که خواسته یا ناخواسته رژیم پهلوی را تمجید می کنند، بیان کرد: مردم در دوره حکومت پهلوی هیچ خیر و برکتی ندیدند و به جز عقب ماندگی و بدبختی هیچ چیزی نصیب مردم نشد.

حجت اسلام ادیانی در خاتمه به انتخابات مجلس در دوم اسفند ماه امسال اشاره کرد و گفت: مردم به نامزدهایی رای دهند که از طبقه رنج کشیده باشند و این نامزدها کارآمد، بصیر و ولایی باشند.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک