سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۲:۳۵
امام جمعه شیروان:

انقلاب اسلامی با حضور مردم زنده است/ انقلاب قدرتمند ما نیاز به یک مجلس مقتدر و کارآمد دارد

امام جمعه شیروان گفت: انقلاب اسلامی با حضور مردم زنده است و روز به روز به عظمت آن اضافه خواهد شد.
انقلاب اسلامی با حضور مردم زنده است/ انقلاب قدرتمند ما نیاز به یک مجلس مقتدر و کارآمد دارد,

به گزارش عصراترک از شیروان، حجت الاسلام تکمیلی در سخنرانی یوم الله 22 بهمن در شیروان اظهار داشت: انقلاب اسلامی در این چله ای که از آن گذشت و با همه فراز و فرودها و دشمنان که قصد داشتند ملت ایران را زمین گیر کنند دیدیم که این مردم و انقلاب روز به روز عزیزتر شدند.

 وی گفت: انقلاب با حضور مردم زنده است و تا ظهور حضرت زنده خواهد بود و روز به روز به عظمت آن اضافه خواهد شد.

امام جمعه شیروان افزود: دشمنان ما آمریکا و اسراییل بدانند این مردم دلداده انقلاب و رهبری هستند و تازمانی که مردم در صحنه حاضرند هیچ دشمنی بر این مردم و انقلاب اثر نحواهد کرد.

حجت الاسلام تکمیلی با بیان اینکه امروز چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی است گفت: سردار سلیمانی یک دشمن شناس باصلابت، انقلابی، مردمی و دلداه رهبری بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند تنها راه مقابله با دشمن قوی شدن است، امروز اگر بخواهیم قوی بشویم باید مکتب سلیمانی را ادامه دهیم.

وی گفت: راه قوی شدن در مجلس قوی است، انقلاب قدرتمند ما نیاز به یک مجلس مقتدر و کارآمد دارد و مجلس قوی مجلسی است که ولایتمدار، با تفکر انقلابی و جهادی باشد.

امام جمعه شیروان افزود: راه پیش روی مردم و مسئولین عمل به فرامین مقام معظم رهبری و همراه بودن مسولین با مردم است، امروز از مسولین انتظار داریم خط مقدم عمل به فرامین رهبری باشند از شعار دادن بپرهیزند و به وعده های خود عمل کنند.

حجت الاسلام تکمیلی با اشاره به اینکه  مردم ما صبور و شکورند، یادآور شد: حضور گسترده در پای صندوق رای یک وظیفه انقلابی و ملی است و انتخاب هوشمندانه وظیفه همه است باید کسی را انتخاب کنیم که در تراز انقلاب و مردم باشد.

امام جمعه شیروان با توجه به مشکلات اقتصادی کشور خاطر نشان کرد: مشکلات اقتصادی قابل درمان است و درمان آن نه در شرق است نه در غرب بلکه در درون همین ملت و در دست جوانان و متخصصان خودمان است ،هرجا تکیه برمردم شد قله های پیشرفت رافتح کردیم اگر مسولان ما بخواهند و توجه آنها به داشته هایشان باشد این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک