جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۳:۲۳
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان شمالی:

خون شهید سلیمانی معادلات دشمن را برهم زد

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان شمالی:دشمن دنبال دسیسه و فتنه بود، گرانی ها و انتخابات فقط بهانه ای برای انها بود، اما خون شهید قاسم سلیمانی ورق را برگرداند و معادلات دشمن را برهم زد.
خون شهید سلیمانی معادلات دشمن را برهم زد,

به گزارش عصراترک از فاروج، حجت الاسلام و المسلمین نعمت الله آزموده رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان شمالی در راهپیمایی 22 بهمن فاروج گفت: ما باید تذکر و توجه به ایام الله‌ها داشته باشیم، مخصوصا برای جوانان که طلایه داران گام دوم انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: به گفته مقام معظم رهبری گرامی داشت 22 بهمن یوم الله ، شهادت سردار دلها، ادای احترام مردم به سردار دلها، شلیک موشک های ابر قدرت سپاه به لانه موریانه ها همه‌گی یوم الله هستند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گقت: یوم الله یعنی روزی که خداوند متعال اراده ویژه خودش، نعمات و برکات ویژه خودش بر ما نازل می‌کند. خداوند به برکت حضور شما مردم در صحنه است که برکات معنویش را بر عطا خواهد کرد.

حجت السلام والمسلمین آزموده بیان کرد: دشمن دنبال دسیسه و فتنه بود، گرانی ها و انتخابات فقط بهانه ایبرای آن ها بود ، اما خون شهید قاسم سلیمانی ورق را برگرداند و معادلات دشمن را برهم زد.

او همچنین گفت: اگر ما در ولایت مداریمان ثابت قدم باشیم و اگر ما صادق در این راه باشیم خداوند متعال وعده پیروزی و نصرت داده است.

 

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک