دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ساعت ۹:۳۱

 ۴۲۰۰کیلومتر از محورهای خراسان شمالی  برفروبی شد/ تردد در محور بجنورد به راز و جرگلان فقط با زنجیر چرخ

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: در بارشهاي 24 ساعت گذشته 4 هزار و 274کیلومتر راه ارتباطی استان  در محورهاي اصلي و روستايي برف روبی شده است.
 4200كيلومتر از محورهای خراسان شمالی  برفروبي شد/ تردد در محور بجنورد به راز و جرگلان فقط با زنجیر چرخ,

به گزارش عصر اترک، جعفر شهامت، سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی اظهار کرد: 3هزارو 840 كيلومتردر محورهاي اصلي و434كيلومتردر محورهاي روستايي استان برف روبي شده است  و در این مدت1 هزار و 835  تن شن و نمک در سطح جاده های اصلي و روستايي مورد استفاده قرار گرفته است.

وی گفت: در عمليات برف روبی در محورهای روستایی استان16 راهدار و در محورهاي اصلي استان 124 راهدار مشغول خدمت بوده اند ودر بارشهاي اخير تعداد 107 دستگاه ناوگان راهداري بكار گرفته شده است كه از اين تعداد 93دستگاه در محورهاي اصلي و 14دستگاه در محورهاي روستايي گزارش شده است .

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی ادامه داد: در طرح زمستانه سالجاري ، 268 نفر از راهداران خراسان شمالی در قالب ۲۲ اكيپ  راهداری به مسافران خدمات می دهندو حافظ راه هاي استان هستند واستان داراي 21گردنه ، 21 راهدارخانه و 26 سوله شن ونمك مي باشد .

در حال حاضر كليه راههاي شرياني واصلي استان بازوتردد در آن بارعايت نكات ايمني امكانپذير مي باشد ومحور بجنورد به حصار حسینی ( گردنه بیو )- حوزه شهرستان راز و جرگلان به علت یخبندان و لغزندگی سطح جاده ها تردد فعلا با زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد وباتوجه به بارش همزمان برف وكولاك دراغلب  مناطق استان ازعصر ديروز تانيمه شب مسيرهاي  روستايي طي روز جاري برفروبي وبازگشايي مي شود.

استان خراسان شمالي داراي 433كيلومتر راه اصلي ،745 كيلومتر راه فرعي ،4652كيلومتر راه روستايي مي باشد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک