سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ساعت ۱۲:۵۵
امام جمعه شیروان:

انتخابات ، آزمون مهم پیش روی مردم است

امام جمعه شیروان گفت: آزمون مهم دیگری پیش روی مردم شیروان و کشور است و آن شرکت در انتخابات است.
انتخابات ، آزمون مهم  پیش روی مردم است,

به گزارش پایگاه خبری شیروان حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه شهرستان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ضمن تشکر از حضور پرشور و باشکوه و با بصیرت مردم خوب شهرستان شیروان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان داشت: آزمون مهم دیگری نیز پیش روی مردم است.

 امام جمعه شیروان انتخابات را مشارکت‌ در انقلاب اسلامی و سرنوشت میلیون‌ها نفر دانست و افزود: حضور در پای صندوق رای عبادت است و مردم در دوم اسفند با قصد قربت پای صندوق حاضر شوند.

حجت الاسلام تکمیلی انتخاب اصلح و نماینده در تراز انقلاب را وظیفه دیگر مردم بیان داشت و گفت: اصولی همچون اعتقاد عملی به ولایت فقیه، برخورداری از روحیه و تفکر انقلابی، پاکدستی، توان مدیریتی، مقابله با فساد، دوری از تجملات و شجاعت از شاخصه های نماینده در تراز انقلاب است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به نامزدهای انتخابات خاطرنشان کرد: در تبلیغات انتخاباتی به شعور مردم توهین نشود، شام و ناهار، ساز و آواز، وعده های خارج از مسئولیت مجلس، تبلیغات پرهزینه، کارناوال راه انداختن و ... توهین به شعور مردم است.

رعایت اخلاق انتخاباتی محور دیگر سخنان حجت الاسلام تکمیلی بود و یادآور شد: رقابت در عین رفاقت، پرهیز از تخریب یکدیگر و اجتناب از کار غیر قانونی از موارد اخلاق انتخاباتی و مورد تاکید است.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک