جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ساعت ۱۳:۸
امام جمعه بخش خبوشان فاروج:

انقلاب اسلامی در چله دوم انقلاب نماینده ای در تراز انقلاب می خواهد

امام جمعه بخش خبوشان گفت: انقلاب اسلامی ما در گام دوم و چله دوم انقلاب نماینده ای در تراز انقلاب می خواهد و ما باید نماینده ای چون مدرس ساده زیست، شجاع، استعمار ستیز و دغدغه مند انتخاب کنیم.
انقلاب اسلامی در  چله دوم انقلاب نماینده ای در تراز انقلاب می خواهد,

به گزارش صبح فاروج، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه خبوشان در نماز جمعه این هفته اظهارکرد:انقلاب اسلامی ما در گام دوم و چله دوم انقلاب نماینده ای در تراز انقلاب می خواهد و ما باید نماینده ای چون مدرس ساده زیست، شجاع، استعمار ستیز و دغدغه مند انتخاب کنیم.

حجت الاسلام حسن زاده اظهار کرد: اخبار داغ انتخابات و غوغای ساختگی غرب مبنی بر معامله قرن در حال وقوع است شکست های دیگری برای جبهه استکبار رقم خورده است که آنان را زمین‌گیر کرده است.

وی ادامه داد: مهمترین این شکست ‌ها عملیات بنیان مرصوص در یمن است که پس از جنگ جهانی دوم بی نظیر بوده و آل سعود در حال سقوط است. 

حسن زاده گفت:  پیروزی های چشمگیر ارتش سوریه نزدیک شدن به ادلب پایتخت تروریست‌ها زنگ خطر اضمحلال این گروه تکفیری را به صدا درآورده است و تشکیل دولت عراق در یک فرایند قانونی طرح بین دولت سازی و تجزیه عراق را نقش بر آب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده گفت: برای بازبینی خدمات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در یک کلام ما را بس است مقایسه بین جمهوری اسلامی ایران و کشور مصر که هر دو در یک ساعت و در شرایط مساوی قرار داشتند و امروز ایران اسلامی بر تارک تاریخ می درخشد و مصر یکی از کشورهای فقیر جهان اسلام است و این نیست مگر به برکت امام رحمت الله علیه و شهدا و ایثار ایثارگران که باید این نعمت را قدر بدانیم.

وی خاطرنشان کرد: با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر تجدید عهد و میثاق خود را با امام و شهیدان رهبر انقلاب اعلام کردیم.

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک