سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ساعت ۱۵:۴۸
امام جمعه بجنورد:

حضور در انتخابات مسئولیت اجتماعی همه است

امام جمعه بجنورد گفت: همه افراد باید در انتخابات احساس مسئولیت اجتماعی کنند و در صحنه حضور داشته باشند.
 حضور در انتخابات مسئولیت اجتماعی همه است,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه بجنورد در خطبه های نظام جمعه این هفته در مصلی امام خمینی (ره) بجنورد با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفندماه سال جاری اظهارکرد: حضور پرشور در انتخابات دشمنان نظام را نا امید می کند.

وی تاکید کرد: همه باید در عرصه انتخابات احساس تکلیف کنیم و نگوییم که یک رای تاثیری نخواهد داشت،چراکه شرکت در انتخابات یک مسئولیت است.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی به انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری نیز اشاره کرد و گفت: تعیین رهبری نظام در زمان نیاز از وظایف اعضای مجلس خبرگران رهبری است و در نظام دینی ما رهبری در راس قرار دارد و بر سایر انتخاب ها مشروعیت می بخشد.

وی تاکید کرد: بنابراین باید در انتخاب نمایندگان خبرگان رهبری خوب فکر کرد و افرادی خبره را انتخاب کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در خصوص انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم گفت: به نامزدی رای دهیم که قانون شناس، قانون مند باشد و ضوابط قانونی را رعایت کند.

امام جمعه بجنورد خاطرنشان کرد: نامزدی که با دادن پول، پلو، پارتی می خواهد وارد مجلس شود هیچ فایده ای برای مردم و کشور ندارد.

وی تاکیدکرد: نمایندگان مجلس باید حافظ حقوق مردم باشند، قوانین ناقص را اصلاح کرده و قوانین بهتر و کارآمدتری را مصوب کنند.

وی به اربعین شهید سردار قاسم سلیمانی نیز اشاره کرد و گفت: ملت ما با شهید سردار سلیمانی نفس می کشند و اکنون راه این شهید برای ملت ما تبدیل به یک مکتب شده است و خانواده ها باید این راه را برای فرزندان خود ترسیم کنند.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک