سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ساعت ۱۵:۵۰
خطیب نماز جمعه شهرستان راز و جرگلان:

انتخابات فرصتی مغتنم در تعیین سرنوشت کشور است

خطیب نماز جمعه مرکز شهرستان اظهار کرد: حضور در انتخابات و در پای صندوق های رای و دغدغه مند بودن نسبت به سرنوشت کشور یک فرصت مغتنم است
انتخابات فرصتی مغتنم در تعیین سرنوشت کشور است,

به گزارش پایگاه خبری راز و جرگلان، خطیب نماز جمعه مرکز شهرستان راز و جرگلان در خطبه های این هفته راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن را نماد حضور چهارنسل و پویایی و ادامه دار بودن انقلاب دانست و گفت: مردم با همه مشکلات، بصیرت خودشان را نسبت به انقلاب نشان دادند، اکنون نولت مسئولان است که عیار وظیفه شناسی خودرا بالا ببرند.
وی افزود: اکنون مسئولان بهانه ای برای حاشیه سازی، فرافکنی و فرصت سوزی ندارند و باید مراقب گفتار و تویت هایشان باشند که مبادا دشمن سوء استفاده کند.
حجت الاسلام نادعلی زاده با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی علاوه بر مبارزه با دشمنان در عرصه میدان سخت، نرم افزار انقلاب اسلامی را نیز به امت اسلامی صادر کرد، خاطر نشان کرد: آن نرم افزارهم مردم سالاری دینی است که انسان ها را دسته بندی نمی کند و در کنار توجه به وطن، به بیرون از مرزها هم می نگرد.
وی هم چنین افزود: یکی از مولفه هایی که سردار سلیمانی را به مکتب تبدیل کرد، تمسک وی به جایگاه ولایت مطلقه فقیه در عصر غیبت امام زمان (عج) بود که این ارتباط قلبی و عملی او به این رکن، عاقبت اورا ختم به سعادت کرد.
خطیب نماز جمعه مرکز شهرستان با اشاره به ویژگی های انتخابات اظهار کرد: حضور در انتخابات و در پای صندوق های رای و دغدغه مند بودن نسبت به سرنوشت کشور یک فرصت مغتنم است و دشمن بر روی این موضوع برنامه ریزی سوء کرده است.
وی با بیان اینکه انتخاب نماینده اصلح باید براساس معیار، ملاک و شایستگی ها باشد، عنوان کرد: نامزد اصلح باید مومن، انقلابی، شجاع و مردمی باشد. نمایندگان مجلس نطق شان، رأی شان در وضع قوانین و تعیین وزرا موثر است.
وی با اشاره به ویژگی های کاندیداها تصریح کرد: انگیزه ها، سوابق، عملکرد، همراهان، برنامه ها و وعده های نامزدها را بررسی کنید، ببینید در مسیر شاخص ها حرکت می‌کنند یا خیر.
انتهای پیام/ فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک