پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۰۳:۳۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۶۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ساعت ۱۳:۵
معاون توسعه و برنامه ریزی خراسان‌شمالی:

نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه دموکراسی و انتخابات است

معاون توسعه و برنامه‌ریزی استاندار خراسان‌شمالی گفت: وقتی به نظام جمهوری اسلامی نگاه می‌کنیم در جای جای آن به مردم حق انتخاب داده شده و این نظام به دست بنیان گذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بر پایه دموکراسی و انتخابات بنیان گذاشته شده است.
نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه دموکراسی و انتخابات است,

به گزارش صبح فاروج، دکتر علی بیگ‌زاده معاون توسعه و برنامه‌ریزی استاندار خراسان‌شمالی در جلسه شورای اداری شهرستان فاروج اظهارکرد:  اساس این نظام به دست بنیان گذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بر پایه دموکراسی و انتخابات بنیان گذاشته شده است.

بیگ زاده افزود:  وقتی به ساختار نظام جمهوری اسلامی نگاه می‌کنیم در جای جای آن به مردم حق انتخاب داده شده به تعبیری نظام متعلق به مردم است.

معاون استاندار ادامه داد: 2اسفند امسال یک رویداد بزرگ را در پیش داریم. در 22بهمن امسال که همزمان شده بود با چهلمین روز شهادت سردار عزیزمان شهید سلیمانی، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتیم که دشمن به خیال باطل خود گفته بود ما چهل سالگی انقلاب را نخواهیم دید.

وی افزود: ما در این 41سال با سربلندی 36 انتخابات برگزار کردیم و به یاری خدا 2اسفند  هم انتخاباتی باشکوه دیگری در تراز جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهیم کرد.

بیگ زاده گفت: شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس انتخابات و رای گیری مردم بوده و حتی قانون اساسی هم به تایید مردم رسیده و بازنگری در آن منوط به تایید و رای مردم خواهد بود.

معاون توسعه و برنامه ریزی استانداری گفت: از مسئولان و مدیران خواهشمندم تا وصیت نامه حاج قاسم سلیمانی را حتما مطالعه نمایید، چرا که به تعبیر بنده این وصیت نامه یک ولایت نامه است.

وی در ادامه  بیان کرد: در این وصیت نامه آمده است، ایران قرارگاه حسین ابن علی است، ایران حرم است و اگر این حرم باقی بماند حرم ابراهیمی و حرم محمدی حفظ خواهد شد.

 بیگ زاده تصریح کرد: ما اگر بخواهیم حریم، حرم ایران را حفظ کنیم باید در تمامی صحنه های آن حضور داشته باشیم و در این ایام برای کوری دشمنان نظام در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

 

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک