پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۱:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۵۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۶۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ساعت ۱۲:۴۱

ویروس کرونا بهانه‌ای جدید برای تجارت منفعت‌طلبان

با گسترش ترس جهانی از ویروس کرونا برخی از سوءاستفاده‌کنندگان اقتصادی با ادعای درمان کرونا اقدام به فروش محصولات بی‌اثر می‌کنند.
ویروس کرونا بهانه‌ای جدید برای تجارت منفعت‌طلبان,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ ترس از ناشناخته‌ها یکی از بزرگترین ترس‌های بشری است به خصوص وقتی به جان انسان‌ها ارتباط پیدا می‌کند. عدم شناخت کافی از عملکرد ویروس کرونا هم به عاملی برای ترس جهانی و تلاش عمومی برای پیدا کردن راهکار مبدل شده است.

به دنبال شکل‌گیری این نیاز جهانی برخی شرکت‌های اقتصادی از عدم شناخت مردم سوء‌استفاده کرده و اقدام به فروش محصولات بی‌اثر با عنوان محصولات درمانگر یا پیشگیرانه ویروس کرونا کرده‌اند!

به‌دنبال همین اقدام شرکت‌های سوءاستفاده‌گر؛ سایت‌های عرضه‌کننده محصول به‌دنبال مقابله با این عملکرد‌های غیرانسانی برآمدند.

شرکت آمازون به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های عرضه‌کننده محصولات متنوع در جهان؛ محصولاتی را که ادعای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا یا درمان آن را دارند از پلتفرم خود حذف می‌کند.

این ادعاهای واهی به محصولات پیشگیرانه و درمان‌کننده محدود نشده و کتاب‌های بی‌اساسی هم با موضوع راهکار‌های پیشگیری و درمان کرونا در پلتفورم‌های عرضه کتاب تبلیغ می‌شوند که آنها هم از سایت آمازون حذف شد.

بعد از آمازون، فیس‌بوک و گوگل هم به‌دنبال مقابله با ارائه اطلاعات جعلی درباره ویروس کرونا هستند.

 

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک