جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۰:۱۲ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۱۷ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۱۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۶۳۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ساعت ۱۰:۴
رییس پلیس راه خراسان شمالی:

۴ محور جاده ای خراسان شمالی نیازمند تقویت روشنایی هستند

رییس پلیس راه خراسان شمالی با بیان اینکه شبکه روشنایی چهار محور جاده ای استان دچار مشکل هستند، بر لزوم اصلاح و تقویت شبکه روشنایی این محورها تاکید کرد.
4 محور جاده ای خراسان شمالی نیازمند تقویت روشنایی هستند,

سرهنگ علیرضا حسین زاده، رییس پلیس راه خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: در جاده های برون شهری تقویت شبکه روشنایی در نقاط مه گیر همچنین مناطق مسکونی حاشیه جاده ها برای ایمنی تردد خودروها و عابران پیاده بسیار ضروری است.

سرهنگ حسین زاده همچنین افزود: درصورتیکه جاده از داخل روستا عبور کند در این جاده نیز باید شبکه روشنایی تقویت شود.

وی عنوان کرد: گردنه امین الله جزو نقاط مه گیر در شهرستان بجنورد است که در گذشته برای این گردنه، شبکه روشنایی ایجاد شده بود، با این وجود، در سال جاری با جابجایی جاده در این نقطه باید شبکه روشنایی این محور تقویت شود.

وی همچنین به گردنه اسدلی در شهرستان اسفراین نیز اشاره کرد و گفت: این منطقه نیز مه گیر است که در سال های گذشته به علت اینکه کابل های برق این محور سرقت شده بودند، روشنایی در این گردنه دچار مشکل شده است که ضرورت دارد هر چه سریعتر شبکه روشنایی این محور تقویت شوند.

سرهنگ حسین زاده افزود: در محور جوزک در شهرستان مانه و سملقان که ترانس برق آن به سرقت رفته است و موجب خاموشی 50 تا 60 شعله لامپ شده است، بسیار ضروری است که روشنایی شبکه برق این محور نیز احیا شود.

وی در ادامه به محور مهمانک که در حاشیه بزرگ راه واقع است نیز اشاره کرد و گفت: باید شبکه روشنایی این محور تقویت شود.

رییس پلیس راه خراسان شمالی در خاتمه خواستار شد: شرکت برق و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در زمینه رفع مشکلات روشنایی محورهای جاده ای اشاره شده در استان ورودی جدی داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک