پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ساعت ۱۱:۳۱
از سوی اتاق بازرگانی بجنورد انجام می شود:

توزیع رایگان مواد ضدعفونی کننده بین ادارات،کارخانجات،نانوایی ها و امکان عمومی خراسان شمالی

رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از توزیع رایگان 2 هزار لیتر، مواد ضدعفونی کننده برای پیشگیری از ویروس کرونا بین ادارات،کارخانجات،نانوایی ها و امکان عمومی استان  خبرداد.
 توزیع رایگان مواد ضدعفونی کننده بین ادارات،کارخانجات،نانوایی ها و امکان عمومی خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک،سعید پورآبادی به توزیع مواد ضدعفونی کننده از شنبه این هفته (۱۰اسفند)ازسوی اتاق بازرگانی بجنورد بین ادارات ، کارخانجات و اماکن عمومی استان اشاره کرد و گفت: باتوجه به لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و ضرورت ضدعفونی کردن مکان های عمومی ، ادارات،کارخانجات  این اقدام انجام می شود .

وی از توزیع رایگان 2 لیتر محمول ضدعفونی کننده از سوی اتاق بازرگانی در سطح استان خبر داد و اظهارداشت: درراستای ضرورت و اهمیت مقابله با ویروس کرونا طی پیگیری های فراوان اتاق بازرگانی،دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صمت استان این مهم از سوی اتاق بازرگانی در حال انجام است.

وی بابیان این که محلول و قرص ضدعفونی کننده توسط شرکت" کلین این پلاس" در شهرستان جاجرم تولید می شود، افزود: این محلول برپایه کلر ساخته شده و ضدعفونی کننده چندین برابر الکل کارایی دارد.

وی میزان تولید این شرکت را 2 هزار لیتر در روز اعلام کرد و افزود: این محلول ضدعفونی کننده برای آب شرب،میوه و سبزیجات،گوشت مرغ،ماهی و سطوح استفاده خواهد شد.

پورآبادی ادامه داد:این محلول ها در قالب بطری های ی1، ۵ و ۲۰لیتری با برند کلین این پلاس و تایید معاونت غذا و دارو تهیه شده است.

وی متذکر شد: مجوز تولید مواد ضدعفونی کننده در استان نیز از سوی سازمان صمت و  باحمایت و همکاری اتاق بازرگانی خراسان شمالی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد : این محلول پس از تولید تحت نظرات اداره کل صمت فقط در استان خراسان شمالی توزیع می‌شود در صورت اشباع استان به استان های همجوار توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک