شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۵/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۴:۳۶ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۱۰ - اذان مغرب:۲۰:۱۵:۲۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۶۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ساعت ۱۰:۳۴
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان:

۱۱ هزار اصله نهال در شیروان غرس می شود

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: حدود 11 هزار اصله نهال در هفته منابع طبیعی در این شهرستان غرس خواهد شد.
 11 هزار اصله  نهال در شیروان غرس می شود,

سیامکی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان، اظهار داشت: در هفته منابع طبیعی امسال حدود 11 هزار اصله نهال برای توسعه فضای سبز در شیروان غرس خواهد شد.

وی افزود: نهال هایی که غرس می شوند  شامل گونه های افرا، زبان گنجشک، آیلان (عرعر)، ارغوان، زیتون تلخ، سرو خمره ای، کاج و بادام هستند.

رئیس اداره منابع طبیعی شیروان گفت: هفته بزرگداشت منابع طبیعی و آبخیزداری امسال نیز همچون سال های گذشته با هدف اشاعه سنت حسنه درختکاری و و ترویج فرهنگ حفظ و احیای منابع طبیعی ار تاریخ 15 لغایت 21 اسفندماه با شعار "نهالکاری همگانی، برای ایرانی سرسبز" همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

سیامکی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت در برگزاری برنامه ها و همایش ها، برنامه محوری هفته درختکاری در سطح شهرستان نداریم.

وی یادآور شد: برای احیای عرصه های منابع طبیعی و توسعه فضای سبز با مشارکت دستگاه ها و واحدهای مختلف در عرصه های منابع طبیعی، بوستان ها، پادگان ها، مدارس، فضای کارخانه ها و در سطح روستاها به صورت رایگان کاشته می شود.

سیامکی خاطر نشان کرد: به منظور مراقبت و نگه داری هدفمند عمده این نها ل ها در قالب عقد قرارداد نهضت سبز با شهرداریها، ادارات، ارگان ها، صاحبان صنایع، دانشگاه ها و کارخانجات توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک