پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۴ - اذان مغرب:۱۷:۱۳:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ساعت ۱۳:۴۲
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:

گروه های جهادی دانشجویی خراسان شمالی آماده مقابله با کرونا هستند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی آماده حضور در اقدامات لازم برای مقابله با کرونا هستند.
 گروه های جهادی دانشجویی خراسان شمالی آماده مقابله با کرونا هستند,

صادق شاکری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: در حال حاضر گروه جهادی دانشجویی انصار المهدی بجنورد، گروه جهادی دانشجویان شیروان و گروه جهادی دانشگاه آزاد بجنورد آمادگیشان را برای حضور در اقدامات مورد نیاز جهت مقابله با شیوع و پیشگیری از کرونا اعلام کرده اند.

وی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده توسط دانشجویان بسیجی دو کارگاه تولید ماسک در استان شناسایی شده اند که در حال انجام تبادلات جهت بازگشایی و آغاز فعالیت آن ها هستیم.

شاکری افزود: دانشجویان دانشکده های پرستاری و مامایی در حال گذراندن کلاس های آموزشی جهت ارائه خدمات مشاوره ای به مردم در سطح شهر هستند .

وی یادآور شد: کارگاه تولیدی ماسک و مواد ضدعفونی کننده در شهرستان شیروان و بجنورد نیازمند مواد اولیه جهت تولید است که با رایزنی های انجام شده امید است این تولید از روزیک شنبه در استان آغاز شود.

شاکری گفت: همچنین دانشجویان رشته‌های پزشکی و سایر رشته‌های مربوطه که در دانشگاه‌های سایر استان‌ها مشغول به تحصیل هستند اما اکنون به علت تعطیلی دانشگاه‌ها در خراسان شمالی سکونت دارند نیز می‌توانند برای کمک‌رسانی به هم‌وطنان آمادگی خود را اعلام کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک