پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ساعت ۱۵:۱۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج

تولید روزانه پنج‌هزار ماسک در کارگاه های تولید ماسک بسیج شهرستان فاروج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج گفت: در حال حاضر 5 مجموعه کارگاه تولید ماسک در سطح شهرستان راه اندازی شده تا بتوانیم روزانه بیش از 5هزار ماسک تولید داشته باشیم و در بین اقشار نیازمند مردم توزیع نماییم.
تولید روزانه پنج‌هزار ماسک در کارگاه های تولید ماسک بسیج شهرستان فاروج,

 سرگرد هادی نعیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار صبح فاروج اظهارکرد: نظر به اینکه کشور، استان ما و شهرستان ما با مشکل ویروس کرونا در گیر هستند و به جهت ایجاد امید و پیشگیری از عوارض و عواقب آن مجموعه سپاه شهرستان فاروج تصمیم گرفت با توجه به مشکلات کمبود ماسک به این مسئله ورود پیدا کند.

وی افزود: در حال حاضر 5 مجموعه کارگاه تولید ماسک در سطح شهرستان راه اندازی شده تا بتوانیم روزانه بیش از 5هزار ماسک تولید داشته باشیم و در بین اقشار نیازمند مردم توزیع نماییم.

سرگرد نعیمی بیان کرد: از امروز هم نسبت به تهیه مواد ضدعفونی کننده دست، اقدام شده که انشالله 60هزار بسته بهداشتی در این حوزه هم تهیه و در بین مردم توزیع خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج گفت: با توجه بحث کرونا، ماندن مردم در خانه ها و مشکلات معیشتی پیش آمده با راه اندازی این کارگاه ها برای 50نفر ایجاد اشتغال و  درآمد زایی شده است.

نعیمی خاطر نشان کرد:  توزیع ماسک های تولیدی و شوینده ها از امروز با استفاده از ظرفیت مردمی و پایگاه های بسیج به رایگان در محل های مشخص انجام خواهد شد.

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک