پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ساعت ۱۴:۱۶

دو کارگاه تولید ماسک در مانه و سملقان شروع به کار کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان از راه اندازی دو کارگاه تولید ماسک به همت بانوان بسیجی، در سطح شهرستان خبر داد.
دو کارگاه تولید ماسک در مانه و سملقان شروع به کار کرد,

سرهنگ دوم پاسدار روح الله محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در گفتگو با عصراترک، گفت: با افزایش شیوع بیماری ویروس کرونا و کمبود اقلام پیشگیری در سطح کشور بسیج شهرستان با راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، این کمبود را برای شهرستان جبران کند.

وی اظهار کرد: همان طور که بسیج همیشه در همه عرصه ها پیش قدم بوده است بعد از نیاز مردم به ماسک جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا نیز با فراخوان فوری از خیاطان سطح شهرستان، کارگاه تولید ماسک را راه اندازی کرد.

محمدی با اشاره به راه اندازی دو کارگاه در سطح شهرستان با حضور نیروهای جهادی خواهر برای تولید ماسک، خاطرنشان کرد: تاکنون با حضور بسیجیان و کمک خیرین، تعداد بیست نفر خیاط با دستگاه های چرخ خیاطی در اماکن مورد تایید شبکه بهداشت مستقر شده اند و کار دوخت ماسک ها از فردا شروع خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان با اشاره به اینکه شهرستان نیاز به تولید ماسک بیشتری دارد، گفت: از خیرین و نیز خیاطان محترم تقاضا داریم تا برای افزایش سطح تولید ماسک در شهرستان وارد میدان شوند.

وی اظهار کرد: سعی داریم تا ماسک های تولید شده را درب منازل اهالی شهرستان توزیع کنیم.

محمدی در پایان با اشاره به دیگر اقدامات بسیج در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، گفت: با افزایش شیوع این بیماری در سطح کشور، بسیج شهرستان آمادگی هر نوع کمکی را جهت جلوگیری از شیوع این بیماری داشته و تا زمان ریشه کن کردن آن با تمام امکانات در خدمت مردم خواهد بود.

انتهای پیام / محمدرضا قاسمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک