شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ساعت ۸:۵۸
در راستای حفظ سلامت مددجویان انجام می شود؛

ارائه خدمات غیرحضوری به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی/ ارائه ۲۶۵ مورد خدمات الکترونیکی به مددجویان

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: خدمات این نهاد به‌صورت غیرحضوری به مددجویان ارائه می‌شود.
ارائه خدمات غیرحضوری به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی/ ارائه ۲۶۵ مورد خدمات الکترونیکی به مددجویان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد با اشاره به برنامه‌های این نهاد در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و حفظ سلامت مددجویان افزود: هم‌اکنون بخشی از خدمات و فرآیندهای کمیته امداد استان به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام می‌شود.


وی با تأکید بر اینکه مددجویان از مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد استان پرهیز کنند، ادامه داد: مددجویان می‌توانند از طریق سامانه درخواست خود را ثبت و از خدمات غیرحضوری بهره‌مند شوند.


مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اینکه هم‌اکنون زمینه انجام ثبت درخواست‌های مددجویان این نهاد از طریق سایت e.emdad.ir فراهم است، افزود: این اقدام در جهت تسهیل و تسریع رسیدگی به امور خانوار‌های تحت حمایت در حال اجرا است و در حال حاضر ۲۶ خدمت از خدمات قابل ثبت توسط مددجویان، بر روی درگاه درخواست دهی اینترنتی قابل‌استفاده است.


وی به نحوه استفاده از این سامانه اشاره و عنوان کرد: مددجویان می‌توانند از طریق رایانه شخصی، گوشی همراه با مراجعه به این سایت با واردکردن کد ملی و شماره شناسنامه درخواست‌های خود را ثبت و از طریق این سایت ارسال کنند.


مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی افزود: پس از ثبت درخواست‌های مددجویان، کارشناسان کمیته امداد آن را برای پیگیری به واحد و مسئول مربوط و مددکار آن خانوار ارجاع می‌دهند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.


وی ادامه داد: از زمان اجرای این حدود طرح هزار و ۱۰۰ درخواست درزمینهٔ احداث و تعمیر مسکن، حمایت از دانش آموزان و دانشجویان، ازدواج، تأمین جهیزیه و اشتغال در این سامانه ثبت‌شده است که تاکنون به ۲۶۵ مورد درخواست‌ها، خدمات ارائه‌شده و  باقی‌مانده در دست بررسی قرار دارد.

 انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک