دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ساعت ۹:۷
استاندار خراسان شمالی:

امسال خراسان شمالی پذیرای میهمانان نوروزی نیست

استاندار خراسان شمالی گفت: امسال با توجه به شرایط ویژه پیش‌آمده و با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، متأسفانه نمی‌توانیم پذیرای میهمانان نوروزی از اقصی نقاط کشور باشیم.
 امسال خراسان شمالی پذيراي ميهمانان نوروزي نيست,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، محمدعلی شجاعی عصر روز سه‌شنبه 20 اسفندماه 98 در کارگروه ویژه کنترل و مراقبت کرونا ویروس اظهار کرد: مسافرت‌های نوروزی یکی از دغدغه‌های ما در راستای کنترل و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا است و بر این اساس در ایام نوروز پذیرای هیچ میهمانی خارج از استان نخواهیم بود.

شجاعی تصریح کرد: قرارگیری خراسان شمالی در بین استان‌های هم‌جوار، به جهت شیوع ویروس کرونا خطرناک است لذا نباید شاهد تردد اتوبوس‌های جاده‌ای و مسافران از استان‌هایی با وضعیت قرمز باشیم و در این خصوص سازمان پایانه‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای باید در اجرای مصوبه‌های مربوطه کوشا باشد.

او عنوان کرد: جریمه اتوبوس به دلیل تردد در شهرها هیچ فایده‌ای ندارد، باید این بحث برای همیشه بسته شود و تردد فقط از طریق کمربندی‌ها انجام شود و دیگر نباید شاهد تردد هیچ اتوبوسی باشیم، چراکه این موضوع شوخی‌بردار نیست.

استاندار خراسان شمالی افزود: برای پیشگیری از ویروس کرونا از مجموعه داشته‌های استان استفاده کرده‌ایم که در این زمینه به انسجام نسبی رسیده‌ایم، اما هر چه توان و خلاقیت مدیران بیشتر باشد مردم کمترین آسیب را خواهند دید.

شجاعی گفت: نباید از هیچ کاری دریغ کرد و همه باید پای‌کار بوده و توزیع اقلام بهداشتی نیز به‌سرعت انجام شود و در پایان نیز تأکید می‌کنم که در ایام نوروز پذیرای هیچ میهمانی خارج از استان نخواهیم بود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک