چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ساعت ۱۲:۱۵
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان شمالی خبر داد:

کاهش ۳۸ درصدی سفرهای برون شهری در خراسان شمالی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان شمالی گفت: در خراسان شمالی انجام سفرهای برون شهری با ناوگان اتوبوس رانی استان به شهرستان ها و دیگر استان های کشور در ماه جاری به علت شیوع بیماری کرنا ویروس تا 38 درصد کاهش یافت.
کاهش 38 درصدی سفرهای برون شهری در خراسان شمالی,

سعید سبحانی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: در ماه جاری ( از یکم اسفند ماه تا 18 اسفند ماه) در مقایسه با ماه گذشته ( طی مدت 12 بهمن تا 30 بهمن ) تعداد سفرهای بین شهرستانی و بین استانی در استان به علت شیوع بیماری کرنا ویروس تا 38 درصد کاهش یافته است.

سبحانی با یادآوری این مطلب که از 12 اسفند ماه جاری سفر از خراسان شمالی از طریق پایانه مسافربری استان به مقصد استان های گیلان، مازندران، اصفهان، قم و گلستان ممنوع شده و بلیت برای سفر به این استان ها فروخته نمی شود، در عین حال، عنوان کرد: فروش بلیت از پایانه مسافربری استان به استان های تهران، خراسان رضوی و سمنان انجام می شود.

این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: مسافرانی که با اتوبوس های مسافربری به خراسان شمالی سفر می کنند در ورودی های شهرهای استان با استفاده از تب سنج غربالگری می شوند.

وی با اشاره به نزدیک شدن نوروز، اعلام کرد: دستوری مبنی بر لغو فروش بلیت برای انجام سفر در نوروز صادر نشده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان شمالی در ادامه گفت: پیش فروش الکترونیکی بلیت سفر برای روزهای 25 اسفند تا 16 فروردین ماه پیش رو از 12 اسفند ماه آغاز شده است.

سبحانی در خاتمه با تصریح بر این مطلب که شیوع این بیماری موجب وارد شدن ضرر اقتصادی به صنف رانندگان اتوبوس رانی استان شده است، خواستار ارائه بسته حمایتی از سوی دولت به این صنف شد.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک