پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ساعت ۱۵:۱۲
فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی خبر داد:

آغاز محوطه سازی بیمارستان صحرایی در بجنورد/ ۱۰۰ تخت به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شد

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: براساس تدابیرستاد پشتیبانی و مقابله با کرونا خراسان شمالی، محوطه سازی احداث بیمارستان صحرایی توسط سپاه در بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد برای مواقع بحران آغاز شده است.
 آغاز محوطه سازی بیمارستان صحرایی در بجنورد/ 100 تخت به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شد,

سردار ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه همه امکانات بسیج و سپاه در خدمت مردم و دستگاه های اجرایی به ویژه دانشگاه علوم پزشکی است، اظهار داشت: از هیچ کوششی برای تامین سلامت مردم فروگذار نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج همواره فدایی مردم و نظام بوده ومردم بزرگترین سرمایه نظام و انقلاب هستند، گفت: در ستاد پشتیبانی و مقابله با کرونا استانداری خراسان شمالی، تدبیراولیه بر این اساس بود که مجموعه سپاه استان، مرکزی را برای قرنطینه احتمالی افزایش ناگهانی بیماران داشته باشند تا در صورتی که افزایش تعداد بیماران از کنترل خارج شد آمادگی مقابله با بدترین شرایط را داشته باشند.

سردار چمن اضافه کرد: در حال حاضر با رعایت نکات بهداشتی توسط مردم و توصیه های بهداشتی وضعیت استان در شرایط بحرانی قرار ندارد، اما نیازمند مراقبت بیشتر هستیم و از این جهت باید آمادگی لازم در شرایط سخت را در نظر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت های سپاه استان در اختیار دستگاه های مربوطه قرار داده شده و بازدیدها توسط دانشگاه علوم پزشکی و معاونت ها از سالن های ورزشی و مجموعه های آموزشی انجام شده است، خاطرنشان کرد: تدابیرستاد پشتیبانی و مقابله با کرونا بر این شد که در بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد ظرفیت احداث بیمارستان صحرایی آماده باشد.

سردار چمن اضافه کرد: از امروز مجموعه سپاه با همکاری معاونت بهداشت و درمان ومعاونت غذا و دارو در محوطه بیمارستان امام حسن زیرسازی محوطه جهت برپایی بیمارستان صحرایی را آغاز کرده است.

فرمانده سپاه جوادالائمه استان در تشریح انتخاب محوطه بیمارستان امام حسن جهت برپایی بیمارستان صحرایی افزود: با هدف مدیریت یکنواخت در بیمارستان، محدودیت در تردد و کنترل بیماری و کاهش انتشار این بیماری به کمترین حد ممکن این فضا جهت برپایی بیمارستان صحرایی انتخاب شد.

وی ادامه داد: امروز تعداد 100 تخت بیمارستانی با هدف بالابردن ظرفیت تخت های این بیمارستان به مجموعه اضافه شد که در صورت افزایش نیاز بیمارستان صحرایی در قالب دو چادر با ظرفیت 100 تخت تجهیز و به مجموعه علوم پزشکی تحویل داده خواهد شد.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک