شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ساعت ۱۳:۳۱
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی خبرداد:

واریز ۷۰۰ میلیون تومان کمک‌ هزینه بهداشتی برای مددجویان کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از واریز ۷۰۰ میلیون تومانی کمک‌هزینه بهداشتی به‌حساب ۷ هزار سرپرست خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.
واریز 700 میلیون تومان کمک‌ هزینه بهداشتی برای مددجویان کمیته امداد,

 به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد با اشاره به واریز کمک‌هزینه بهداشتی به‌حساب هفت هزار خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد، اظهار کرد: این اقدام در جهت حفظ سلامت مددجویان تحت حمایت این نهاد در مقابل ویروس کرونا انجام‌شده است.

وی کل اعتبار اختصاص به این سرفصل را ۷۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: به‌حساب هر خانوار ۱۰۰ هزار تومان در جهت تهیه لوازم بهداشتی موردنیاز شامل خرید ماسک مایع ضدعفونی و مواد شوینده واریزشده است

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی به افراد بهره‌مند از این خدمت اشاره کرد و گفت: این افراد شامل خانوارهای دارای بیمار خاص و صعب‌العلاج، بیماران زمین‌گیر، مادران باردار و شیرده و سالمندان بالای ۷۰ سال هستند.

وی در ادامه به سایر اقدامات این نهاد در جهت پیشگیری از ابتلا مددجویان به بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: امدادگران این نهاد ازجمله مشاوران و مددکاران استان با خانواده‌های زیرمجموعه از طریق تماس تلفنی در ارتباط هستند تا به‌این‌ترتیب مددجویان را نسبت از خطرات احتمالی این بیماری مطلع کنند و درعین‌حال نکات بهداشتی و سلامت آنها را رصد کنند.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک