چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ساعت ۱۳:۳۸

قدردانی سپاه جوادالائمه خراسان شمالی از تلاش های مدافعان سلامت

سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با انتشار پیامی از تلاش های مجاهدانه و مخلصانه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی مراکز درمانی خراسان شمالی برای مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.
قدردانی سپاه جوادالائمه خراسان شمالی از تلاش های مدافعان سلامت,

به گزارش عصر اترک در این پیام آمده است: در این شرایط خطیر که مردم ایران و بیش از ۱۲۰ کشور و منطقه دیگر جهان در معرض بیماری،همه گیرو ویروس ناخوانده و منحوس کرونا واقع شده اند، عزمی واقعی و وصف نشدنی از جهاد جهاگران و سفید پوشان در خط مقدم سلامت را می بینیم. به رغم، همه دشمنی ها و سیاه نمایی های، هدفمند دشمنان، به حق و به توفیق الهی گام ها و اقدامات شگرف و تاثیر گذاری برای پیشگیری و کنترل و مقابله موثر با این بلیّه صورت گرفته است، که این تبلور، همدلی و نوع دوستی و همّت والای انسانی آحاد مجاهدان است.

 

فرزندان ملّت شکست ناپذیر ما در ایران اسلامی؛ جهادگران جامعه پزشکی، پرستاران و دست اندرکاران پزشکی به یقین با همراهی و همدلی مردم، به فضل الهی، سلامت را در جامعه حفظ کرده و به کانون مناسب آن باز خواهند گرداند.

 ان شاءا...

 

سپاه حضرت جواد الائمه(علیه السلام)و اقشار بسیج ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مجاهدانه و با ارزش جامعه پزشکی و پرستاری و کادر درمانی استان خراسان شمالی، آمادگی حضور و همراهی و فعالیت خود را همچون همه میدان های حساس انقلاب؛ دفاع مقدس، جبهه  مقاومت،عرصه های اجتماعی و... دوشادوش مجاهدان حوزه سلامت، پزشکان، پرستاران فداکار و مسئولیت شناس، اعلام نموده و با همه قوّت و قدرت در غلبه کامل بر این بیماری و بازگشت شرایط عادی، در صحنه مشارکت و کمک در این زمینه آماده و فعال خواهند بود.

به مدد الهی ما کرونا را هم شکست خواهیم داد.

و من اللّه توفیق

سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم چمن ، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) خراسان شمالی

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک