پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ساعت ۱۴:۲۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان مطرح کرد:

ظرفیت تولید ماسک در مانه و سملقان افزایش می یابد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان با بیان اینکه ماسک های تولید شده، پاسخگوی نیاز شهرستان نیست، گفت: با پیگیری حوزه های مقاومت بسیج، تعداد ۲ کارگاه دیگر در سطح شهرستان برای افزایش تولید ماسک در حال راه اندازی است.
ظرفیت تولید ماسک در مانه و سملقان افزایش می یابد,

سرهنگ دوم پاسدار روح الله محمدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان گفتگو با عصراترک، با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته در دو کارگاه شهرستان پروسه تولید ماسک در حال انجام است، گفت: ماسک های تولید شده در این کارگاه ها از امروز توسط حوزه های مقاومت بسیج در مناطق مختلف شهرستان توزیع می شود.
وی با اشاره به اینکه بخشی از ماسک ها در اختیار بیمارستان قرار گرفته است، ادامه داد: با همت خواهران جهادگر مشغول در کارگاه های مذکور، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، بخشی از روپوش های مورد نیاز کادر درمانی بیمارستان آشخانه را نیز تامین خواهد کرد.
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان با بیان اینکه ماسک های تولید شده، پاسخگوی نیاز شهرستان نیست، افزود: با پیگیری حوزه های مقاومت بسیج، تعداد ۲ کارگاه دیگر در سطح شهرستان برای افزایش تولید ماسک در حال راه اندازی است.
محمدی در پایان با اشاره به تفاهم نامه بسیج با شبکه بهداشت و هلال احمر جهت بازرسی و آموزش نکات لازم در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در روستاها، گفت: از امروز این همکاری با حضور بسیجیان و نیز کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در مناطق مختلف مانه و سملقان آغاز شده است.

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک