چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ساعت ۹:۵۷

تشکیل ۲۲ پرونده کرونایی در تعزیرات خراسان شمالی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: 22 فقره پرونده در زمینه گران فروشی، احتکار و تقلب در اقلام بهداشتی در تعزیرات حکومتی استان طی سوم تا بیست و پنجم اسفند ماه امسال تشکیل شد.
تشکیل 22 پرونده کرونایی در تعزیرات خراسان شمالی ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سید جواد سیدالموسوی، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی در این باره اظهار کرد: همزمان با شیوع کرونا ویروس و لزوم استفاده مردم از لوازم بهداشتی، عده ای سودجو به احتکار اقلام بهداشتی از قبیل دستکش، ماسک و الکل ضد عفونی کننده اقدام کردند که در این راستا نظارت از سوی مراجع نظارتی در استان آغاز شد.

به گفته سیدالموسوی، از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا بازرسان تعزیرات گشت های مشترک با سایر مراجع نظارتی و  125 اکیپ در 690 مورد بازرسی طی 2 نوبت صبح و عصر از بازار استان را انجام دادند.

وی اعلام کرد: این بازرسی ها به تشکیل 14 پرونده گران فروشی، هفت پرونده احتکار و یک فقره تقلب در زمینه الکل در تعزیرات منجر شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: اقلام بهداشتی کشف شده از سوی معاونت غذا و دارو و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بین صنف های مختلف برای عرضه به مردم توزیع شدند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک