جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۶۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ساعت ۱۲:۳
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی:

تجهیزنمایشگاه بین المللی بجنورد به عنوان بیمارستان صحرایی خراسان شمالی

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی از ضد عفونی و تجهیز نمایشگاه بین المللی بجنورد به عنوان بیمارستان صحرایی در خراسان شمالی خبر داد.
تجهیزنمایشگاه بین المللی بجنورد به عنوان بیمارستان صحرایی خراسان شمالی,

عیسی برجی، مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: در ستاد پشتیبانی و مقابله با کرونا استانداری خراسان شمالی، مقرر شد مجموعه سپاه استان، مرکزی را برای قرنطینه احتمالی و  افزایش ناگهانی بیماران کرونایی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه براساس برنامه ریزی های انجام شده در مرحله نخست محوطه بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد جهت راه اندازی بیمارستان صحرایی آماده سازی شد، گفت: اما تصمیم بعدی بر این شد که محل نمایشگاه بین المللی ارکان باتوجه به نزدیک بودن به بیمارستان امام حسن(ع) و فضای گسترده ای که دارد جهت این امر اختصاص پیدا کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستان امام حسن ظرفیت لازم برای پذیرش بیماران را دارد، گفت: 110 تخت بیمارستانی از سایر مراکز درمانی و بیمارستان های بجنورد به این محل جهت تجهیز طبقه 6 و 7 بیمارستان منتقل شد.

وی یادآور شد: علاوه بر این مجموعه سپاه استان تعداد 120 تشک، پتو، بالشت و 100 تخت بیمارستانی را برای تجهیز نمایشگاه جهت استفاده بیماران تحویل علوم پزشکی استان داده است.

برجی خاطرنشان کرد: 32 ایستگاه تب سنجی ثابت در ورودی های شهرها و شریان های اصلی روستا به شهر با همکاری مشترک گروه های جهادی، ناجا، بهداشت و درمان شهرستان ها، هلال و احمر و بسیج در حال فعالیت هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: 15 دستگاه آمبولانس در ایستگاه های سلامت مستقر شده اند تا در صورت مشاهده مورد مشکوک ، فرد به مراکز درمانی مورد نظر ارجاع داده شود.

وی بیان داشت: همچنین تعداد پنج هزار ماسک در مناطق عشایری استان در شهرستان های شیروان، مراوه تپه و اسفراین توزیع و آموزش های لازم به صورت چهره به چهره انجام شد.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک