پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۴ - اذان مغرب:۱۷:۱۳:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۶۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ساعت ۱۹:۳

جاذبه های گردشگری کوش آداسی بدروم و مارماریس

کوش آداسی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در کشور ترکیه می باشد که سالانه تعداد بسیار زیادی از مسافران خارجی و داخلی را به خود جذب میکند.

به گزارش عصر اترک، کوش آداسی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در کشور ترکیه می باشد که سالانه تعداد بسیار زیادی از مسافران خارجی و داخلی را به خود جذب میکند. ترکیه توانسته است در کشور ترکیه و در استان آیدین به یکی از قطب های گردشگری این منطقه تبدیل شود. این شهر در 70 کیلومتری ازمیر قرار دارد و تنها را دسترسی به آن از طریق دریا می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از جاذبه های گردشگی کوش آداسی بیشتر آشنا کنیم. 

پارک ملی دلتای آیدین 

پارک ملی بسیار زیبایی که در شهرستان تور کوش آداسی قرار دارد داراس جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی است. در منطقه ای از این پارک ملی در نزدیکی روستای گوزل چاملی مکانی بسیار زیبا وجود دارد که علاوه بر زیبایی دارای تقدس بسیار زیادی برای اهالی این روستا می باشد. البته در این منطقه تفریحی بسیار زیبا شما می توانید از امکاناتی که برای گردشگران در نظر گرفته شده است استفاده نمایید تعدادی از این امکانات عبارتند از بوفه های و کافه هایی که برای شما نوشیدنی های گرم و سرد بسیار دلچسبی فراهم میکنند.

ساحل بانوان 

ساحل بانوان در نزدیکی شهر کوش آداسی قرار دارد و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید از آب های آبی رنگ و فیروزه ای اش به همراه خانواده خود بهره مند شوید. این ساحل بسیار زیبا در ما ه هایی از ساحل به دلیل شلوغی بسیار زیاد چندان مطلوب نیست و ما به شما پیشنهاد میکنیم در ماه های اوت در این مکان ها ظاهر نشوید چون ممکن است از شلوغی که در این مکان وجود دارد کلافه شوید.

جاذبه های گردشگری بدروم 

تور بدروم را میتوان در یکی از بهترین شهرهای ترکیه دانست که سالانه تعداد بسیاری از گردشگران را به سمت خود جذب میکند. این شهر بسیار زیبا با داشتن مناطق ساحلی و همینطور طبیعتی بسیار بکر و زیبا توانسته است در میان شهر های توریست پذیر ترکیه قرار گرفته است. این شهر در دوران های مختلف مورد توجه بسیاری از کسانی که به این منطقه حکمرانی میکرده اند قرار گرفته است اما بعد از آنکه خاندان عثمانی از میان رفت با اختصاص دادن بودجه و امکانات بسیار زیادی به بدروم بافت سنتی آن را به سرعت تغییر داده و امکانات و زیر ساخت های گردشگری را برای این شهر زیبا به وجود آوردند. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از جاذبه های گردشگری بدروو آشنا کنیم.

قلعه سنت پیتر

قلعه سنت پیتر در مطلب سفر باتو ، که در ترکیه و در شهر بدروم قرار دارد دارای یکی از بهترین جاذبه های گردشگری در ترکیه است. این قلعه توسط شوالیه های هوسپیتالر ساخته شده استو این مجموعه بسیار زیباد ر قرن 15 میلادی ساخته شده است اما جالب است بدانید که سازه های آن از تخریب بنایی دیگر به وجود آمده است. 

شهر قدیمی بدروم 

در بخشی از شهر و در پشت قلعه قدیمی بافت قدیمی شهر بدروم قرار گرفته است که دارای سنگ فرش های بسیاری بوده و دارای خانه های قدیمی رنگارنگ. بافت قدیمی بدروم دارای زیبایی بسیار زیادی بوده که می توانید هر بیننده ای را به خود جذب کند. سبزه کاری ها و پوشش گیاهی که در این محل از زمان قدیم به چشم می خورد توانسته است تعداد بسیار زیادی از گردشگران را به خود جذب کند. 

سالن تئاتر و قدیمی بدروم 

سالنتی بسیار زیبا که مربوط به دوران باستان می باشد و بعد از آنکه مورد مرمت و باز سازی قرار گرفت  همچنان مورد استفاده قرار مگیرد و بسیاری از کسانی که در این شهر اقامت می کنند این امکان را دارند که در یک شب بتواننید از این مجموعه بسیار زیبا دیدن کنند و در آن نمایش های بسیار زیبایی را ببینند. 

جاذبه های گردشگری مارماریس 

یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در ترکیه جزیره ی بسیار زیبای مارماریس این جزیره بسیار زیبا در استان موغوله ترکیه قرار گرفته است و به دلیل داشتن امکاناتی بسیار مناسب و برای گردشگران توانسته است تعداد بسیار زیادی از توریست ها را به خود جلب کند. این شهر بین دریای اژه و مدیترانه در ترکیه قرار گرفته است . در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از جاذبه های گردشگری مارماریس بیشتر آشنا کنیم.

سواحل بسیار زیبای مارماریس 

تور مارماریس به دلیل داشتن سواحل بسیار زیبای خود توانسته است در زمره بهترین ساحل ها قرار بگیرد. در این شهر شما می توانید از سواحل سفید تا طلایی نهایت استفاده را ببرید و به واسطه داشتن شن هایی بسیار نرم و همینطور آبی فیروزه ای شما را دعوت کند به اینکه در این ساحل آرامش داشته باشید و با اب تنی در آب های زلال آن نهایت لذت را ببرید.

در مطلب فوق سعی شده است تا تعدادی از جاذبه های گردشگری مارماریس کوش آداسی و بدروم را برای شما تهیه کنیم.

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک