سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: ۲۸۲۷۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ساعت ۱۱:۱۴
رئیس اتحادیه مرغ‌ فروشان بجنورد خبر داد:

کرونا قیمت مرغ را پایین آورد/لزوم ورود پشتیبانی امور دام برای خرید مرغ مازاد

رئیس اتحادیه لبنیات، مرغ‌ فروشان و قصابان بجنورد گفت: در شهرستان بجنورد قیمت مرغ گرم با کاهش قیمت دو هزار و 200 از قیمت 12 هزار و 900 تومان در هر کیلو به 10 هزار و 700 تومان در هر کیلو رسید.
کرونا قیمت مرغ را پایین آورد/لزوم ورود پشتیبانی امور دام برای خرید مرغ مازاد,

حسین قاسم زاده، رئیس اتحادیه لبنیات، مرغ‌ فروشان و قصابان بجنورد در گفت و گو با عصر اترک در این باره اظهار کرد: شیوع بیماری کرونا ویروس و تعطیلی رستوران ها و کباب پزی ها وضعیت عرضه و تقاضای بازار را تحت تاثیر قرار داده و در همین راستا، قیمت مرغ گرم تا دو هزار و 200 تومان کاهش یافته است.

قاسم زاده گفت: در حال حاضر در حالی بازار شهرستان بجنورد با ورود مرغ های گرم تولید شده در مرغداری های استان مواجه شده که بازار با افت شدید تقاضا روبرو است.

وی خاطر نشان کرد: میزان مصرف مرغ در شهرستان بجنورد در شرایط عادی 30 تن و در ایام نوروزهای گذشته نیز 40 تا 50 تن بوده و این در حالی است که طی چند روز گذشته ( در نوروز 99 ) تقاضای مصرف مرغ در این شهرستان به نصف کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه لبنیات، مرغ ‌فروشان و قصابان بجنورد خواستار شد: سازمان های صمت، جهاد کشاورزی همچنین شرکت پشتیبانی امور دام استان نسبت به خرید مرغ مازاد تولید شده در استان ورود کنند تا مرغداران استان ضرر نکنند.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک