چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۷۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ساعت ۱۰:۰
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی:

سوختگیری درمنطقه خراسان شمالی فقط توسط اپراتورها انجام می‌شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: کارکنان جایگاه‌های سوخت استان برای حفظ سلامتی شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس جدید کرونا موظف به انجام سوخت‌گیری خودروها شدند.
سوختگیری درمنطقه خراسان شمالی فقط توسط اپراتورها انجام می‌شود,

مجتبی شکوری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت:  با گسترش ویروس کرونا در شهر‌های مختلف کشور و به منظور جلوگیری از انتشار این ویروس در جایگاه‌های سوخت، دستورالعمل جدیدی صادر شده که بر اساس آن روند سوختگیری باید توسط اپراتور‌ها جایگاهها انجام شود.


وی افزود:بر اساس این دستورالعمل و پیرو اطلاعیه‌های وزارت بهداشت در خصوص همکاری در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به کلیه جایگاهداران توزیع فرآورده مایع و سی ان جی استان اعلام شده تا فرآیند سوختگیری و پرداخت در تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت، توسط اپراتور انجام شود.


شکوری گفت: نازل‌ها و صفحه رمز کارت سوخت دیسپنسر‌ها و همچنین اماکن عمومی جایگاه هابه طور دائم با مواد مناسب، ضد عفونی و پایش بهداشتی میشود. وهمچنین تاکید شده که در غیر این صورت، دستکش یکبار مصرف جهت استفاده عموم مردم در دسترس قرار گرفته و فرآیند سوختگیری و پرداخت بدون دستکش یکبار مصرف انجام نشود.


شکوری اضافه کرد: بسیاری از رانندگان خود اقدام به سوخت‌گیری می‌کنند و اجباری نیز برای انجام آن توسط متصدیان نازل‌ها وجود ندارد اما در صورت درخواست و تمایل صاحبان خودروها،سوختگیری توسط  اپراتورها انجام می‌شود.


در خراسان شمالی ۷۷ جایگاه عرضه سوخت شامل ۴۸ باب جایگاه عرضه فرآورده سوختی بنزین، نفت گاز و ۲۹ باب جایگاه سی. ان. جی تک منظوره و ۲ منظوره فعال است.

 

انتهای پیام. / رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک