چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۷۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ساعت ۱۰:۲۰
ائمه جمعه اهل سنت خراسان شمالی :

با حمایت از تولیدات داخلی در سال جهش تولید مشکلات اشتغال رفع خواهد شد/ تحریم ها برای ایران خودکفایی زیادی به همراه داشته است

شماری از ائمه جمعه اهل سنت خراسان شمالی ضمن تبریک سال جهش تولید بر ملت ایران گفتند: همه مسئولان کشور و آحاد مردم وظیفه دارند تا در سال 99 با تلاش مضاعف شعار سال را که همانا جهش تولید است، اجرایی و عملی کنند.
با حمایت از تولیدات داخلی در سال جهش تولید مشکلات اشتغال رفع خواهد شد/ تحریم ها برای ایران خودکفایی زیادی به همراه داشته است,

به گزارش پایگاه خبری عصراترک ، شماری از علمای شاخص اهل سنت خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشتند: رهبر گران‌قدر انقلاب هرساله شعارهایی را که برای سال‌ها انتخاب و نام‌گذاری می کندکه باعث رشد و پیشرفت کشور می‌شود و امسال نیز همچون سال‌های گذشته به این شعار مقام معظم رهبری جامعه عمل می‌پوشانیم و با مصرف کالاهای میهن ، جمهوری اسلامی ایران را در جهان زبانزد می کنیم.

 

امان دردی آخوند یزدانی، امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی افزود: اگر مشکل اشتغال جوانان حل شود و ما شاهد رشد و تعالی اقتصاد کشور باشیم دیگر هیچ مشکل اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران نخواهیم داشت،  چه‌بسا الگوی موفقی نیز برای جهان در حوزه اشتغال خواهیم بود.

 

 وی بیان داشت: همه مردم و  مسئولان باید این شعار رهبر را اجرایی و عملی کنند و در طول سال 99 با تلاش و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و خرید کالاهای ایرانی بتوانند سربلندی ایران را داشته باشند.

 

عبدالله آخوند خوش نظر، امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب مانه و سملقان نیز اضافه کرد: اگر ملت ایران و مسئولان در سال جهش تولید از تولیدات داخلی و کالاهای ایران حمایت همه‌جانبه داشته باشند، دیگر مشکلی در زمینه  اشتغال وجود نخواهد داشت و چرخه اقتصادی کشور نیز بیش‌ازپیش رشد خواهد کرد.


وی گفت: همه باید به این فرموده مقام معظم رهبری جامعه عمل بپوشانیم و با حمایت از کالای داخلی باید سبب ناکامی دشمنان در رسیدن به اهداف شومشان که همانا رشد و پیشرفت نکردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، باشیم.

 

آناآخوند پروانه، امام جمعه اهل سنت دهستان حصارچه راز و جرگلان نیز ادامه داد:  اگر هر کدام از خانواده‌ها بتوانند برای خرید مایحتاج زندگی خود به کالاهای ایرانی روی بیاورند و کالای ایرانی را در اولویت قرار دهند، به‌ راحتی زمینه اشتغال جوانان در کشور فراهم شده و انگیزه تولیدکنندگان در سال جهش تولید بیشتر شده و نیروی بیشتری را برای تولید بیشتر استخدام خواهند کرد.

 

وی ابراز داشت: تحریم های ظالمانه استکبار جهانی هرگز نمی تواند بر ملت ایران اسلامی تأثیر بگذارد ، زیرا کشور ایران در سال هایی که تحریم بوده است در خیلی از زمینه ها خودکفا شده و دستاوردهای بی نظیری در زمینه تسلیحات نظامی، پزشکی، صنعی و... داشته است و در کنترل و پیشگیری و رسیدگی به بیماران مبتلا به ویروس جهانی کرونا ما این را به جهانیان ثابت کرده است.

 

انتهای پیام. / 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک