سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۷۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ساعت ۱۳:۷
مسئول کمیته اقتصادی تولید، توزیع و تامین اقلام بهداشتی خراسان شمالی خبر داد:

راه اندازی ۳ خط تولید جدید اقلام بهداشتی در استان

مسئول کمیته اقتصادی تولید، توزیع و تامین اقلام بهداشتی خراسان شمالی گفت: در استان دو خط تولید الکل و ماسک از روز گذشته وارد مدار بهره برداری شدند و به زودی خط تولید دستکش نیز به بهره برداری خواهد رسید.
راه اندازی 3 خط تولید جدید اقلام بهداشتی در استان,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، محمدرضا موفق، مسئول کمیته اقتصادی تولید، توزیع و تامین اقلام بهداشتی خراسان شمالی در جمع خبرنگاران در این باره اظهار کرد: روز گذشته در استان کارخانه تولید الکل با ظرفیت تولید روزانه سه هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده همچنین کارخانه تولید ماسک نیز با ظرفیت تولید روزانه 180 هزار جفت به بهره برداری رسیدند.

موفق همچنین افزود: کارخانه تولید دستکش با ظرفیت 160 هزار جفت در روز در شهرستان شیروان طی چند روز آینده وارد مدار تولید می شود.

وی اعلام کرد: تولیدات این کارخانجات از طریق شبکه های توزیع مشخص شده در سطح استان توزیع خواهد شد.

در عین حال، وی خاطر نشان کرد: از هفته نخست اسفند ماه 98 تا به کنون بیش از 21 هزار لیتر محلول های ضد عفونی کننده الکلی دست، 580 هزار جفت ماسک و 340 هزار جفت دستکش به استان وارد و در سطح استان از طریق شبکه های توزیع عرضه شده اند.

مسئول کمیته اقتصادی تولید، توزیع و تامین اقلام بهداشتی خراسان شمالی همچنین یادآور شد: در حال حاضر برای 25 هزار خانوار روستایی استان نیز بسته پنج تکه ای اقلام بهداشتی تهیه شده است که هم اکنون به صورت رایگان به هر خانواده یک بسته اقلام بهداشتی در حال توزیع است.

وی همچنین اعلام کرد: خراسان شمالی از استان آذربایجان شرقی 58 هزار لیتر الکل را خریداری کرده است که به استان ارسال خواهد شد.

موفق افزود: به زودی محموله 200 هزار عدد ماسک خریداری شده نیز به استان وارد می شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک