پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۷۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ساعت ۱۰:۳۱
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین خبر داد :

سهم ۲۲ درصدی اسفراین از ابتلا به کوید ۱۹ در خراسان شمالی

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه دانشکده علوم پزشکی اسفراین بیماریابی فعال برای شناسایی بیماران کرونا مثبت در شهرستان دارد که با شناسایی تعداد بیشتر ، آمار بیماران نیز افزایش می یابد گفت : 22 درصد مبتلایان به بیماری کووید 19 ، اسفراینی هستند.
سهم 22 درصدی اسفراین از ابتلا به کوید 19 در خراسان شمالی  ,

اسحق ایلدرآبادی، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگو با عصراترک، با بیان اینکه با اعلام نتایج آزمایش ها تا ظهر روز چهارشنبه 6 فروردین تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان اسفراین به 51 نفر رسید گفت : 37  درصد از این بیماران به صورت سرپایی درمان می شوند . 

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در اسفراین خبر داد و گفت : 21 درصد نمونه های ارسالی به  آزمایشگاه مرکز استان خراسان شمالی از اسفراین است. 


وی با بیان اینکه دانشکده علوم پزشکی اسفراین بیماریابی فعال برای شناسایی بیماران کرونا مثبت در شهرستان دارد که با شناسایی تعداد بیشتر ، آمار بیماران نیز افزایش می یابد گفت : 22 درصد مبتلایان به بیماری کووید 19 ، اسفراینی هستند.


رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از  بستری 30 بیمار کرونا مثبت از ابتدای شیوع این بیماری در شهرستان خبر داد و افزود : هم اکنون 6 بیمار کرونا مثبت در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین بستری هستند و  20 بیمار با تلاش تیم درمانی بهبود و از بیمارستان مرخص شده اند.


ایلدرآبادی با اشاره به اینکه متاسفانه تاکنون11  شهروند اسفراینی  فوت شده اند گفت : 4 بیمار کرونا مثبت قطعی و 7 بیمار نیز مشکوک بوده اند که با این وجود تمامی آنها با رعایت نکات بهداشتی دفن شده اند.


وی اضافه کرد : از تعداد بیماران کرونا مثبت 2 بیمار در بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد بستری هستند که در آمار شهرستان اسفراین محاسبه شده اند.


 رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن خداقوت و قدردانی از تیم های بهداشتی و درمانی  که صادقانه در خط مقدم مبارزه با کرونا خدمت رسانی می کنند گفت : همشهریان اسفراینی با ماندن در منزل در قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس تیم های بهداشتی و درمانی را یاری کنند.


انتهای پیام/اسماعیل زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک