یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فیلم و کلیپ | کد خبر: ۲۸۲۷۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ساعت ۱۱:۱۰

خداقوتی جانشین فرمانده سپاه استان در امور اقشار به کادر درمان خراسان شمالی + فیلم

جانشین فرمانده سپاه استان در امور اقشار خراسان شمالی با حضور در بیمارستان های استان که این روزها محل نگه داری و قرنطینه بیماران کرونایی است از زحمات کادر درمان تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش عصراترک، خدمات این روزهای کادر درمانی و مجموعه های سلامت در شرایطی که کشور ایران همچون سایر کشورهای جهان با ویروس کرونا درگیر شده است بر کسی پوشیده نیست.

عین الله حاتمی، جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار در بازدید از بیمارستان های استان اظهار داشت: تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سپاه جوادالائمه (ع) در خدمت مجموعه درمان استان خراسان شمالی است.

 

 

وی با اشاره به همکاری سپاه استان با دانشگاه علوم پزشکی از روزهای نخست ورود ویروس کرونا در کشور و استان عنوان کرد: سپاه استان تا پایان رفع این مشکل از سطح استان همکاری اش را ادامه خواهد داد و با تمام توان در کنار مجموعه علوم پزشکی استان است.

 

 

 جانشین فرمانده سپاه استان در امور اقشار  از بیمارستان های امام حسن(ع)، امام علی(ع) و مرکز اورژانس ۱۱۵ بجنورد بازدید و با اهدای لوح خطاطی به کادر درمانی از زحمات شبانه روزی این مجموعه تقدیر و قدردانی کرد.

 

 

 در این دیدار همچنین رامین حقیقی، رئیس بیمارستان امام حسن(ع) با اشاره به خدمات و کمک های سپاه استان در ضد عفونی بیمارستان ها و  سطح شهر گفت: طی هفته های گذشته گروه های جهادی بسیج در تولید ماسک و مایع ضد عفونی و در اختیار گذاشتن هتل لاله بسیج جهت قرنطینه کادر درمان و همچنین تجهیز نمایشگاه بین الملی برای کمک به قرنطینه بیماران خدمات شایانی را ارائه کردند.

 

در انتها رئیس بیمارستان امام حسن بجنورد  از خدمات سپاه جوادالائمه استان تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/ امیری
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک