چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۷۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ساعت ۱۱:۳۰

جهاد کشاورزی خراسان شمالی برای خرید مرغ تولیدی استان اعلام آمادگی کرد

سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی برای خرید مرغ تولید شده در مرغداری های استان به منظور جلوگیری از زیان مرغداران استان اعلام آمادگی کرد.
جهاد کشاورزی خراسان شمالی برای خرید مرغ تولیدی استان اعلام آمادگی کرد,

عبدالله یوسفی، رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک در این باره اظهار کرد: کاهش مصرف مرغ در استان به عللی از جمله تعطیلی رستوران ها و مراکز اقامتی موجب شد که قیمت مرغ زنده با افت شدیدی روبرو شود.

یوسفی گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده از هشت هزار و 300 و هشت هزار و 400 تومان در پایان سال 98 به شش هزار و 800 تومان و هفت هزار تومان رسید.

وی عنوان کرد: این سازمان برای جلوگیری از ضرر مرغداران استان با شرکت پشتیبانی امور دام استان هماهنگی لازم مبنی بر خرید گوشت مرغ تولیدی از مرغداری های استان با قیمت مصوب 12 هزار و 700 تومان در هر کیلو را انجام داد.

وی تصریح کرد: این تصمیم به اتحادیه مرغداران استان اعلام شده است تا در زمینه تحویل گوشت مرغ به شرکت پشتیبانی امور دام استان اقدامات انجام شوند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی همچنین خاطر نشان کرد: سال گذشته 9 میلیون و 983 هزار و 48 قطعه جوجه ریزی در واحدهای صنعتی پرورش طیور در خراسان شمالی انجام شد که از این میزان جوجه ریزی 16 هزار و 32 تن گوشت مرغ تولید شد.

یوسفی افزود: این میزان تولید گوشت مرغ گرم در استان طی سال 98 در مقایسه با سال 97 24 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک