پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۷۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ساعت ۹:۲۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فاروج:

توزیع ۱۶ هزار بسته بهداشتی در سطح فاروج توسط سپاه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فاروج گفت: در فاز نخست طرح مبارزه با کرونا در فاروج ۱۱ هزار بسته اقلام بهداشتی بین خانوارهای روستایی و در فاز دوم، تعداد پنج هزار و 100 بسته بین خانوارهای شهری توزیع شد.
توزیع 16 هزار بسته بهداشتی در سطح فاروج توسط سپاه ,

سرگرد نعیمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار عصراترک در فاروج گفت: در فاز اول این طرح که با همکاری دهیاری های روستاها انجام شد 11 هزار بسته بهداشتی در درب منازل تمام روستاییان شهرستان توزیع شد.

وی افزود: همچنین در فاز دوم طرح مقابله با کرونا در شهرستان فاروج پنج هزار و 100  بسته برای شهر فاروج و تیتکانلو  با همکاری شهرداری تیتکانلو تهیه شد که هم اکنون در حال توزیع است.

 نعیمی ادامه داد: بسته های بهداشتی شامل ماسک، دستکش، صابون، الکل و ضد عفونی کننده سطوح  هستند که توسط بسیجیان آماده و بسته بندی و با همکاری دستگاه های ذکر شده توزیع می شود.

نعیمی  خاطرنشان کرد: در کنار همکاری این گروه ها از  خیرین و بسیجیان که در این ایام بصورت جهادی و شبانه روزی در امر تهیه و توزیع، ضدعفونی معابر و ... فعالیت داشتند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

 

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک