شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۷۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ساعت ۹:۳۷

برنامه ریزی برای سیزده به در ممنوع!

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: خانواده ها برای ۱۳ به در و بیرون رفتن از منزل برنامه ریزی نکنند.
برنامه ریزی برای سیزده به در ممنوع!,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، هاشمی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: برخی افراد با تصور این که  در فضای باز امکان انتقال ویروس نیست ، برای بیرون رفتن برنامه ریزی می کنند، این در حالی است که ممکن است تعدادی افراد ناقل بوده و محیط را آلوده  و در همان محیط بیماری را به هم منتقل کنند.


 هاشمی با بیان این که همه افراد فکر می کنند، کرونا ویروس ویژه دیگران است و خود مبتلا نمی شوند، اظهار داشت: بیماری کووید ۱۹ ممکن است در جوانان علایم زیادی نداشته باشد ، اما می تواند پدربزرگ و مادربزرگ ها را تا حد زیادی درگیر کند.


 وی از ۷۷۲ مورد مشکوک و بستری کرونا ویروس از ابتدا تا کنون در خراسان شمالی خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد، ۵۵۸ نفر از بیمارستان ترخیص شدند و در حال حاضر ۱۴۰ مورد به دلیل مشکوک  یا مثبت بودن در بیمارستان بستری هستند.


هاشمی همچنین از ۳ مورد فوتی و افزایش ۱۳ مورد جدید کروناویروس در روز نهم فروردین ماه ۹۹ خبر داد و خاطرنشان کرد: متأسفانه گزارشاتی مبنی بر برگزاری مراسم عروسی در شهرستان ها داریم که اگر به همین ترتیب ازدحام ها را داشته باشیم و مردم در خانه نمانند و رعایت نکنند، شاهد افزایش آمار کرونا ویروس در استان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک