دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۷۹۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ساعت ۱۱:۲۰
مسئول ستاد تخصصی اقشاربسیج خراسان شمالی اعلام کرد:

همکاری ۱۲۰ بسیجی با شبکه بهداشت خراسان شمالی در سامانه۴۰۳۰ طرح غربالگری کرونا

مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج استان خراسان شمالی گفت: براساس ظرفیت‌های ایجاد شده توسط سپاه و بسیج، 120 نفر از بسیجیان داوطلب در طرح غربالگری کرونا با شبکه بهداشت خراسان شمالی مشارکت دارند.
 همکاری ۱۲۰ بسیجی با شبکه بهداشت خراسان شمالی در سامانه۴۰۳۰ طرح غربالگری کرونا,

عین الله حاتمی، مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: یکی از اولویت‌های امروز جامعه در بحث مقابله با ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع این بیماری شکستن زنجیره انتقال آن است.

وی با بیان اینکه تاکید وزارت بهداشت ثبت نام مردم در سامانه سلامت salamat.gov.ir طرح غربالگری کلی افراد جامعه است، گفت: براساس تاکیدات فرمانده سپاه استان و فرمانده ستاد کل سپاه غربالگری سامانه سلامت با توجه به اهمیت موضوعی که دارد، کمک بزرگی به شبکه بهداست دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.

حاتمی ادامه داد: سپاه استان خراسان شمالی برای تمام خانه‌های بهداشت استان یک پایگاه بسیج را معین تعریف کرده ، که به ازای هر خانه بهداشت تعدادی از بسیجیان با محوریت پایگاه های محلات در خانه‌های بهداشت مستقر شوند، همچنین بانوان بسیجی براساس لیستی که در خانه های بهداشت وجود دارد با مردم تماس تلفنی بگیرند و سوالاتی که در سامانه سلامت مطرح شده را از آنها سوال و در سامانه سلامت ثبت کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه درحال حاضر در شهرستان های بجنورد، رازجرگلان، فاروج، گرمه  و جاجرم با به کارگیری ۱۲۰ بسیجی خانم  مشارکت در شبکه پزشکی در حال انجام است، گفت: این در حالی است که در دو شهرستان شیروان و مانه و سملقان، شبکه بهداشت از این ظرفیت استفاده نکرده است، اما 80 نفر از نیروهای بسیجی شهرستان برای اجرای این عملیات اعلام آمادگی کرده اند.

حاتمی در انتها خاطرنشان کرد: از تمامی مردم استان خراسان شمالی درخواست داریم که در اجرای این طرح مشارکت و همکاری داشته باشند و تماس هایی که از شماره 4030 با آنها گرفته شده را پاسخگو باشند.

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک