چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ساعت ۱۵:۲۰

۲۰ هزار بسته بهداشتی در روستاهای مانه و سملقان توزیع می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در مقابله با ویروس کرونا، گفت: حدود ۲۰ هزار بسته بهداشتی در بین خانوار روستایی مانه و سملقان توزیع خواهد شد.
۲۰ هزار بسته بهداشتی در روستاهای مانه و سملقان توزیع می شود,

سرهنگ دوم پاسدار سعید وطن دوست فرمانده ناحیه مقاومت مانه و سملقان در گفتگو با عصراترک با اشاره به توزیع بسته بهداشتی در سطح روستاهای مانه و سملقان، گفت: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بنا دارد حدود بیست هزار بسته بهداشتی را که شامل صابون، ماسک، محلول ضدعفونی کننده و بروشور آگاهی سازی در مقابل ویروس کرونا است را در بین خانوار روستایی مانه و سملقان توزیع کند.
وی ادامه داد: آماده سازی این بسته ها از صبح امروز آغاز شده است و در روز دوشنبه به صورت متمرکز با حضور مسئولین شهرستان، به دهیاران، بهورزان و فرماندهان پایگاه روستاها تحویل داده می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت مانه و سملقان با اشاره به اینکه کار تهیه و بسته بندی این  بسته ها توسط بسیجیان شهرستان در حال انجام است، خاطرنشان کرد: بخشی از هزینه تهیه این بسته با همکاری دهیاری ها تامین شده است.
وطن دوست در پایان گفت: تاکنون حدود ۱٨۰ هزار ماسک توسط بسیجیان جهادگر مانه و سملقانی در بیش از ۳۰ کارگاه که بیشتر آنها خانگی بوده، تولید شده است.

انتهای پیام / محمدرضا قاسمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک