چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ساعت ۹:۱۴
شهردار فاروج خبر داد:

تمدید تخفیف در عوارض ساختمانی شهرداری تا آخر اردیبهشت ماه

مجتبی حسین پوران گفت: با توجه به شرایط اقتصادی شهروندان، تخفیف 30 درصدی عوارض ساختمانی شهرداری که تا پایان اسفند در نظر گرفته شده بود تا پایان اردیبهشت ماه نیز تمدید شد.
تمدید تخفیف در عوارض ساختمانی شهرداری تا آخر اردیبهشت ماه,

مجتبی حسین پوران، شهردار فاروج در گفتگو با  خبرنگار عصر اترک  در فاروج اظهارکرد: با توجه به مشکلات اقتصادی بوجود آمده در اثر شیوع ویروس کرونا و شرایط اقتصادی مردم 30 درصد تخفیف در عوارض شهرداری که تا پایان اسفند در نظر گرفته شده بود تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

وی افزود: با شروع به کار برخی مشاغل کم خطر و افزایش رفت آمد ها تدابیر ویژه ای نیز برای پیشگیری از شیوع بیماری در نظر گرفته شده است.

حسین پوران ادامه داد: در همین راستا محلول ضد عفونی در بین رانندگان تاکسی های حمل و نقل عمومی که زیر نظر شهرداری مشغول فعالیت هستند توزیع شده تا ضد عفونی مرتب انجام  گیرد.

شهردار فاروج گفت: ضدعفونی پایانه ها و آژانس های سطح شهر نیز به طور مداوم انجام می‌شود و نظارت ها در بحث رعایت موارد بهداشتی در مکان های عمومی چندبرابر شده است.

وی افزود: تمام زباله گرد ها سطح شهر جمع آوری شده اند و معابر سطح شهر نیز بصورت یک روز در میان و مستمر ضد عفونی و گند زدایی می‌شود.

 

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک