چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ساعت ۲۰:۱۳
شهردار بجنورد:

بهای خدمات آرامستان بجنورد برای فوت شدگان کرونا افزایش ندارد

شهردار بجنورد گفت: بهای خدمات شهرداری در آرامستان مرکز استان، برای فوت شدگان ناشی از کرونا، افزایش ندارد و البته این خدمات تخفیف هم داده می شود.
بهای خدمات آرامستان بجنورد برای فوت شدگان کرونا افزایش ندارد ,

به گزارش عصراترک، هادی زارعی، شهردار بجنورد در جلسه شورای شهر اظهار کرد: بهای خدمات سازمان آرمستان بجنورد، در سال جدید ۲۰ درصد افزایش یافته است، اما این خدمات برای فوت شدگان کرونا، همان بهای سال گذشته است، و با تشخیص شهرداری، هزینه ها کفن و دفن از ۵۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف هم لحاظ می شود.

وی افزود: در فضای مجازی، واکنش ها و انتقادهایی به افزایش بهای خدمات آرامستان، منتشر شده است که البته جای گلایه است، بهای این خدمات در بهمن ماه، تصمیم گیری و نهایی شده است و این بها، مانند همه عوارض، با توجه به شرایط، سالانه 15 تا 20 درصد افزایش دارد. 

وی خاطرنشان کرد: کارگران شهرداری، جزو مردم هستند، هزار کارگر در بخشهای مختلف خدمات شهری، زباله برداری آرامستان و ... در شهرداری مشغول به فعالیت هستند، و با وجود اینکه مستقیم در معرض خطر هستند خدمت رسانی هم میکنند 

شهردار بجنورد گفت: در حال حاضر بیشتر  سازمانهای شهرداری خدماتی هستند  آرامستان شهرداری نیز ، همچون سایر سازمان های زیر نظر شهرداری، خدماتی است، این سازمان ها، درآمدی ندارند، وجوهی که بابت خدمات از شهروندان گرفته می شود، در همان سازمان هزینه می شود.

وی اظهار داشت: هزینه لباس ویژه تغسیل ، بالا است،  شهرداری، بودجه دولتی ندارد و درآمدها از محل عوارضات  مردم، کسب می شود از این رو برای خدمات رسانی بهتر نیاز به همراهی مردم دارد.

شهردار بجنورد گفت: شهرداری یک نهاد اجرایی است و تابع تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر است، اما مدیر باید آینده نگر باشد تا بتواند در شرایط بحران، وضعیت را مدیریت کند لذا  خواستار نگاه واقع بینانه به مسایل شهر هستم.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک