دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ساعت ۸:۳۷

پیوستن اصناف بجنورد به پویش "اجاره نمی گیریم"

تعدادی از اصناف بجنوردی با تقلیل و یا بخشیدن اجاره بهای اسفند و فروردین ماه به پویش "اجاره_نمی گیریم" پیوستند.
پیوستن اصناف بجنورد به پویش

به گزارش عصر اترک، پس از انتشار ویروس کرونا طی اسفندماه سال گذشته و فروردین ماه امسال و تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی در راستای مقابله با این بیماری بسیاری از مالکان بجنوردی در حمایت از مستاجران واحدهای صنفی از دریافت اجاره بها این دو ماه خودداری کردند.

حسین حقانی دشتی، مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: اصناف در تمامی بحران ها و مشکلات همپای مردم بوده و در این برهه نیز با این اقدام خداپسندانه به یاری قشر ضعیف جامعه شتافتند.

حقانی با بیان اینکه هم اکنون برخی از اصناف بجنورد با پیوستن به پویش"اجاره_نمی گیریم" اجاره دو ماه اخیر را به مستاجران بخشیده و یا بخشی از آن را دریافت کرده اند، اظهار داشت: امیدواریم این اقدام در سایر شهرستان ها نیز اجرایی شود.

وی افزود: این طرح فرصتی مناسب برای معرفی اصناف و بازاریان منصف و خیر به جامعه است که هم اکنون برخی از آن در شبکه های اجتماعی انجام شده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به اینکه اصناف همواره در کنار مردم در مقابله با مشکلات  حضور دارند، خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا صنف بزازان و خیاطان در تهیه پارچه و تولید ماسک کمک های قابل توجهی انجام دادند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک