پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ساعت ۱۱:۲۳
مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

تمدید دفترچه بیماران خاص تا پایان خرداد ماه

مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: دفترچه بیماران خاص و صعب العلاج تا پایان خرداد ماه سال جاری تمدید شد.
تمدید دفترچه بیماران خاص تا پایان خرداد ماه,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مهری فرشاد، مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: به منظور رفاه بیشتر بیماران، حفظ سلامت و کاهش ترددها دفترچه بیماران خاص و صعب العلاج تمدید شد .


 فرشاد از توزیع داروهای این بیماران در شهرستان ها خبر داد و اظهار داشت: داروهای این بیماران نیز به منظور کاهش تعداد مراجعات و حفظ سلامت آن ها دو ماهه ارائه شده و در هنگام ارائه خدمات به بیماران ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست ارائه می شود.


وی عنوان کرد: برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و حفظ سلامت بیماران مبتلا به ام اس، با اعلام زمان مشخص توسط انجمن و حضور پزشک متخصص مغز و اعصاب در زمان خاص، این بیماران می توانند به منظور بر طرف شدن مشکل خود به کلینیک ویژه امام علی (ع) مراجعه  و خدمات بهینه دریافت کنند.


وی ادامه داد: ارائه خدمات ذکر شده توسط پزشک متخصص در یک روز خاص و ساعت مشخص برای یک نوع بیماری در نظر گرفته شده است، تا از ازدحام جمعیت و انتقال ویروس پیشگیری شود.

 

وی توضیح داد: بیماران دیالیزی نیز همانند گذشته خدمات دریافت می کنند و مشکلی ندارند.


وی از توزیع اقلام غذایی برای بیماران سرطانی و پیوند اعضا خبر داد و خاطرنشان کرد: دانشگاه در صدد توزیع بسته های حفاظت فردی به همه گروه های بیماران خاص و صعب العلاج است .

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک