سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ساعت ۱۳:۲۸

معلم جرگلانی خانه اش را نذر سلامت کرد

خیر بک پولادی از آمادگی خود جهت در اختیار قرار دادن منزل مسکونی خود به پزشکان، کادر درمانی و بیماران کرونایی در رازوجرگلان خبر داد.
معلم جرگلانی خانه اش را نذر سلامت کرد,

حمید رستگاری، جوان اهل روستای بک پولاد در گفتگوی با عصر اترک گفت: بنده با توجه به محرومیت شهرستان رازوجرگلان در حوزه پزشکی و درمانی جهت خدمات رسانی به مردم این شهرستان یک باب منزل مسکونی خود که در حدود ۲۰۰ متر زیر بنا و ۵۰۰ متر محوطه دارد را به صورت رایگان در اختیار همه پزشکان و بیماران قرار می دهم که امیدوارم دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان شهرستان در این زمینه همکاری کنند.

 

وی اظهارکرد: ما جوانان بک پولادی از ۸ سال قبل نیز پیگیر ایجاد یک درمانگاه مجهز برای این روستا با کمک اهالی و خیران روستا هستیم.

 

رستگاری اضافه کرد: بنده یک فرهنگی و ساکن تهران هستم و این خانه تنها دارایی من در روستا است که امسال با وجود این بیماری تصمیم گرفتم خانه ام را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بگذارم تا خدمتی به مردم منطقه محروم خود کرده باشم .

 

خبرنگار:صاحب جمال رحیمی

انتهای پیام/


 
 
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک