چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۰:۰
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی عنوان کرد:

تولید و توزیع ۶۰ هزار ماسک توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در تشریح عملکرد اقدامات مدیریت فرهنگی در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، از تولید و توزیع 60 هزا ماسک توسط بسیج دانشجویی دانشگاه خبر داد.
تولید و توزیع 60 هزار ماسک توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، امیر امانی،معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: در این مدت دانشجویان موفق به تولید 7 هزار شیلد صورت، 10 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده و 5 هزار دستکش شده اند.

وی همچنین از همکاری 60 نفر از دانشجویان جهت ارائه مشاوره در سامانه 4030 خبر داد.

امانی با اشاره به ثبت نام 150 نفر از دانشجویان در شیفت ایثار، توضیح داد: در این شیفت دانشجویان به صورت داوطلبانه با حضور در بیمارستان بیماران کرونایی، به ارائه خدمات می پردازند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی افزود: برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از ابتلا به کرونا برای دانشجویان و همکاران به همت انجمن اسلامی و مشارکت 15 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در طرح آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا در سطح شهر به مدت 5 روز از دیگر اقدامات انجام شده بوده است. 

امانی تصریح کرد: با همکاری انجمن اسلامی دانشجویان و استودیو سلامت دانشکده بهداشت دانشگاه، در هفته های اولیه ورود کرونا به استان، پروژه مشترک رسانه ای «اتاق قرنطینه» با هدف اطلاع رسانی صحیح و علمی و اطمینان بخشی به مردم استان خراسان شمالی راه اندازی شد.

وی اضافه کرد: در این پروژه تولید محتوای معتبر و علمی با استفاده از ظرفیت مدیران، اساتید و دانشجویان هدف گذاری شده و با جمع آوری 130 سوال اساسی مردمی به کمک سامانه های پاسخگویی 18 مصاحبه شونده از حوزه های تخصصی مختلف دانشگاه علوم پزشکی در نظر گرفته شدند.

امانی با اشاره به همکاری ویژه اساتید و مدیران دانشگاه علوم پزشکی و تلاش دست اندرکاران دانشکده بهداشت و انجمن اسلامی و دانشجویان همکار، از تهیه 8 مصاحبه و تولید بیش از 30 کلیپ تصویری بین 2 تا 10 دقیقه ای با محتوای آموزشی و اطلاع رسانی خبر داد.

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک