پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۰۳:۳۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۸۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۳:۶
رئیس اداره بازرگانی داخلی صمت خراسان شمالی:

۵۷۰ تن برنج تنظیم بازار در خراسان شمالی توزیع می شود/ توزیع طی دو روز آینده 

حسن وحیدی با بیان اینکه نوع برنجی که برای طرح تنظیم بازار ماه رمضان در نظر گرفته شده وارداتی هندی 1121 است، گفت: در خراسان شمالی 570 تن از این نوع برنج با قیمت حداکثر کیلویی هشت هزار تومان توزیع خواهد شد.
570 تن برنج تنظیم بازار در خراسان شمالی توزیع می شود/ توزیع طی دو روز آینده ,

حسن وحیدی، رئیس اداره بازرگانی داخلی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک در رابطه با توزیع اقلام تنظیم بازاری ماه مبارک رمضان اظهار داشت: زمان تعیین شده اجرای این طرح از 30 فروردین ماه تا سوم خرداد یعنی روز آخر ماه رمضان است.

وی با بیان اینکه نوع برنجی که برای این طرح در نظر گرفته شده وارداتی هندی 1121 است، ادامه داد: سهمیه خراسان شمالی 570 تن از این نوع برنج با قیمت حداکثر کیلویی هشت هزار تومان است که در کارگروه تنظیم بازار استان احتمال تعدیل قیمت به زیر هشت هزار تومان وجود دارد.

وحیدی همچنین از تخصیص 577 تن شکر با قیمت کیلویی پنج هزار و 900 تومان اشاره کرده و اضافه کرد: براساس تصمیمات گرفته شده شکر با وزن 900 گرم بسته بندی می شود و با قیمت هر بسته چهار هزار و 970 تومان در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

این مقام مسئول یادآور شد: 288 تن مرغ منجمد با قیمت کیلویی 12 هزار تومان برای مصرف این ماه پیش بینی شده است، اما باتوجه به اینکه در حال حاضر قیمت مرغ گرم در بازار پایین تر از این قیمت است احتمالا از مرغ منجمد استقبال نشود.

رئیس اداره بازرگانی داخلی صمت خراسان شمالی خاطر نشان کرد: علاوه بر این 173 تن گوشت گوساله منجمد با قیمت کیلویی 42 هزار تومان در نظر گرفته شده است، که برای مصارف مردم توزیع خواهد شد.

وی از تخصیص 577 تن روغن در استان خبر داد و گفت: تاکنون قیمت و برند روغن عنوان نشده است اما قطعا براساس قیمت مصوب توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول گفت: همچنین 865 تن خرما مضافتی و 288 تن خرما کبکاب نیز در نظر گرفته شده است که با تصویب قیمت توسط کارگروه تنظیم بازار استان توزیع می شود.

وحیدی افزود: تقسیم بندی سهمیه شهرستان ها انجام شده و مباشرین جهت جذب معرفی شده اند، احتمالا طی دو روز آینده توزیع انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: اولویت توزیع با فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های اینترنتی، تعاونی های مصرف و شبکه های توزیع منتخب واحدهای صنفی خواهد بود، که مردم می توانند اقلام مورد نیاز ماه رمضان را تهیه کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک