چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۲۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ساعت ۸:۳۵
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خبر داد:

مساعدت سه میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به آسیب دیدگان کرونا در خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از مساعدت سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نیازمندان آسیب دیده از کرونا خبر داد.
مساعدت سه میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به آسیب دیدگان کرونا در خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به مساعدت سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی بنیاد مستضعفان به آسیب دیدگان کرونا اظهار داشت: این اعتبار برای نیازمندان مددجو و غیر مددجو استان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه ۷۰۰ میلیون تومان از این اعتبار برای مددجویان دارای بیماری خاص و صعب العلاج در ابتدای شیوع کرونا در جهت پیشگیری این ویروس اختصاص یافته است، خاطر نشان کرد: دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان این اعتبار نیز برای غیر مددجویان آسیب دیده از کرونا اعم از کارگران روزمزد ، دستفروشان و ... که دچار مشکلات معیشتی شده اند پیش بینی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: این مبلغ به صورت نقدی و سبد معیشتی برای افرادی که از طریق قرارگاه مواسات شناسایی شده اند به این نیازمندان اهدا خواهد شد.

الهی راد ادامه داد: همزمان با شیوع ویروس کرونا در استان این نهاد نیز اقداماتی را برای کنترل و مبارزه با این ویروس و همچنین حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در این شرایط آغاز کرده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به شکل گیری ستاد مقابله با ویروس کرونا در کمیته امداد خاطر نشان کرد: کمک‌های این نهاد همچون اقلام بهداشتی و بسته های معیشتی در اختیار مددجویان قرار گرفته است. 

وی بر ضرورت حمایت از اقشار محروم آسیب‌دیده در شرایط اخیر استان تاکید کرد و گفت: با توجه به تعطیلی بسیاری از کسب و کارهای کوچک به ویژه اقشار محروم، دستفروشان و کارگران روزمزد این نهاد نیز با پیروی از منویات مقام معظم رهبری رزمایش ملی بخشش ایرانیان را در دست اجرا دارد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ادامه داد: همزمان با ماه مبارک رمضان و به منظور کمک مؤمنانه به نیازمندان، پویش اطعام مهدوی برای توزیع غذای گرم در بین نیازمندان استان برگزار می‌شود.

الهی راد افزود: سپاه پاسداران، پایگاه‌های بسیج، مراکز نیکوکاری، مساجد، گروه‌های جهادی، موکب‌های اربعین و هیئت‌های عزاداری در این پویش همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت‌بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۳۴۱ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت واریز کنند و همچنین با کد دستوری #۰۵۸*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، و سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir در این کار خیر مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک