پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ساعت ۱۱:۱
مسئول بسیج اصناف خراسان شمالی:

۲۵۰ مالک خراسان شمالی اجاره بها خود را بخشیدند

حسین حقانی گفت: از ابتدای آغاز طرح " اجاره نمی گیرم" تا کنون 251 نفر از صاحبان املاک تجاری و مسکونی اجاره بهای فروردین، اسفند و یا هر دوماه را بخشیدند.
 250 مالک خراسان شمالی اجاره بها خود را بخشیدند,

حسین حقانی، مسئول بسیج اصناف خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: پس از انتشار ویروس کرونا طی اسفندماه سال گذشته و فروردین ماه امسال و تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی در راستای مقابله با این بیماری بسیاری از صاحبان مغازه در خراسان شمالی در حمایت از مستاجران واحدهای صنفی از دریافت اجاره بها خودداری کردند.

وی ادامه داد: اصناف در تمامی بحران ها و مشکلات همپای مردم بوده و در این برهه نیز با این اقدام خداپسندانه به یاری قشر ضعیف جامعه شتافتند.

حقانی افزود: این طرح فرصتی مناسب برای معرفی اصناف و بازاریان منصف و خیر به جامعه است که هم اکنون برخی از آن در شبکه های اجتماعی انجام شده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مسئول بسیج اصناف خراسان شمالی یادآور شد: از آغاز این طرح تاکنون در تمامی شهرستان های خراسان شمالی پویش “اجاره نمی گیرم” فعال شده و با بخشیدن اجاره فروردین، اسفند یا هر دوماه به این اصناف در این طرح مشارکت داشته اند.

وی گفت: در شهرستان جاجرم صاحب یک پاساژ با 13 مغازه و 13 واحد صنفی دیگر در سطح شهر، در مانه و سملقان 30 باب مغازه، در فاروج 30 باب مغازه شهرداری با بخشیدن 50 درصد اجاره بهای دوماه اسفند و فروردین و 4 مالک در سطح شهر با بخشیدن اجاره بهای فروردین در این پویش شرکت کردند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: همچنین صاحبان املاک در شهرستان رازو جرگلان با 15 واحد صنفی، گرمه 3 واحد، اسفراین صاحب یک پاساژ با 60 واحد و 34 باب مغازه در سطح شهر و 27 اجاره بهای مسکن را در فروردین ماه بخشیدند.

حقانی یادآور شد: در شهرستان بجنورد نیز در مجموع پاساژها از پاساژ قرض الحسنه 6 باب مغازه، پاساژ لادن 9 واحد و در پاساژ گلها با 7 مورد با بخشیدن اجاره بهای فروردین ماه در پویش اجاره نمی گیرم شرکت کردند.

وی گفت: این پویش همچنان ادامه دارد و با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار گرفته ایم، قطعا این کمک های مومنانه بتواند باری از دوش خانواده های نیازمند بردارد.

 

انتهای پیام/ رحمانی
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک