پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ساعت ۱۴:۳۲
مسئول بسیج اقشار سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی:

۱۰ هزار بسته غذایی در قالب طرح مواسات توزیع می شود/تولید یک میلیون و ۶۰۰ هزار ماسک

مسئول بسیج اقشار سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از توزیع 10 هزار بسته غذایی در قالب طرح مواسات در بین نیازمندان استان خبر داد.
 10 هزار بسته غذایی در قالب طرح مواسات توزیع می شود/تولید یک میلیون و 600 هزار ماسک,

به گزارش عصر اترک، عین اله حاتمی، جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج در نشست نقش رسانه در رزمایش مواسات گفت: قرار گاه مواسات، کمک مومنانه با ریاست نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تشکیل و کمیته های زیر مجموعه مشخص و جلسات این کمیته ها نیز برگزار شده است.

حاتمی افزود: در مرحله اول رزمایش مواسات، کمک مومنانه 10 هزار بسته غذایی تهیه شده که فردا بعداز ظهر توزیع آن ها از محل مصلی امام خمینی (ره) آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این رزمایش شناسایی و احصا دقیق نیازمندان استان، از طریق دریافت اطلاعات از نهاد های حمایتی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بسیج محلات و معتمدین انجام شده است.

وی ادامه داد: پس از شناسایی اقشار آسیب پذیر و نیازمند استان، در گام دوم اقدام به اولویت بندی بر اساس نوع نیاز این افراد انجام شده است.


تولید یک میلیون و 600 هزار ماسک

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج در بخش دیگری از سخنان خود از تولید یک میلیون و 600 هزار عدد ماسک در 280 کارگاه خراسان شمالی خبر داد.

حاتمی افزود: 125 هزار پک بهداشتی نیز با همکاری استانداری و بسیج در درب منازل روستائیان استان تحویل داده شد.

وی راه اندازی 31 ایستگاه تب سنجی با استفاده از ظرفیت بسیجیان در مبادی ورودی شهرهای استان را از دیگر اقدامات اقشار بسیج در راستای مقابله با بیماری کرونا عنوان کرد.

وی ادامه داد: در این ایستگاه های تب سنجی 180 هزار نفر غربالگری شد و 6 هزار نفر از افرادی که مشکوک به بیماری تشخیص داده شدند به مراکز درمانی ارجاع شدند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج، ضد عفونی کردن معابر عمومی، سطح شهر و مراکز درمانی و نقاط حساس، تولید و بسته بندی 150 هزار مایع ضدعفونی کننده 250 سی سی را از دیگر اقدامات بسیجیان در استان برشمرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک